Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 év magány után csak a...

25 év magány után csak a prostituáltakra számíthatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 22:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#27-nek van igaza. Ez már abból is látszik hogy ő van lepontozva, hja fáj az igazság meg tudom érteni :D

Másfelől meg ugyanazt tapasztalom amit ő. Véletlen egybeesés lenne? Na berakom én is azt az X-akták főcímzenét pont passzol ide.


"Igenis felszínes vagy, és lelketlenség süt az írásodból. Már a "csajozás" szó használatából, meg ebből a materialista felfogásból is látszik."


Ti meg a "pasizás" szót használjátok, és felszínesek is vagytok. Nektek ez privilégium, vagy mi? Állatfarmosdi ez, és ti vagytok a még egyenlőbbek? Lehet ezen rugózni, de értelme nem sok van.


"De hiába magyarázom ezt egy olyan embernek, aki szerint a párkeresés egy paraméretekben mérhető adok-kapok "játék"."


Nézz szét a társkeresőkön, kb. húspiac az összes. Nem véletlen hogy szándékosan nem keresek ott se. Akkor se, ha csillagos ötös teste van a nőnek. No, én legalább felszínes és anyagias nem vagyok, szóval van még mit fejlődnöd, cicabogárkám.


"Mi az, hogy egy "bögyös maca"?! Meg ha komolyan csakis ez alapján dől el, hogy kit választ, akkor miért foglalkoztok velük? Akik ilyen alapokra helyeznek egy kapcsolatot, azok felszínes riherongyok, nem NŐK."


Igen, azok. És sajnálatos mód ilyenből van a legtöbb, mert a média és a korszellem ezt diktálja, a sok agyatlan csitri meg eszi a moslékot és ezen hízik. Erről is mi tehetünk?


"Mondjuk arra, hogy ha okos, intelligens, az önmegvalósítás útján jár..."


Értem, de akkor az ilyenek miért mindig a friendzóne-ben kötnek ki?


"Elismerem, hogy sajnos több ilyen szolgalelkű, alárendelt nő van a kelleténél."


Ebben egyetértünk, a #27 is ezt írta.


"Amint látom, az érzelmi intelligenciád nem lehet túl magas, így érthető, ha ezekkel a problémákkal nézel szembe."


Nekem inkább úgy tűnt, hogy éppen problémák miatt lett alacsony az érzelmi intelligenciája. Azért megnéznélek 50-60 elutasítás után mennyi maradna az önbizalmadból.

Lehet elkezdeni engem is köpködni egész nyugodtan, ilyenkor az szokott következni. Egyedül azt nem értem, ha nem tudtok/akartok a kérdezőnek segíteni, minek írtok ilyen kérdésekhez? Jó dolog a földön fekvőbe rúgni? Magyarország, én így szeretlek...

2015. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Őszintén? Ha eddig nem voltál kapós a nők körében, akkor ahogy öregszel, egyre kevésbé leszel az.

Amúgyse éri meg a nőkkel foglalkozni, feleannyit nem érnek, mint amennyit kínlódni kell velük - magaddal teszel jót, ha helyettük prostizol. Sokkal olcsóbban is kijössz, nem nyüstöl majd házassággal meg gyerekkel, és nem kell 24/7 elviselned a női idiótaságait se.

Ár/érték arányban a prosti a legjobb, ő legalább őszintén bevallja, hogy csak a pénzed kell neki, és leszarja milyen a külsőd amíg fizetsz.

2018. aug. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!