Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 év magány után csak a...

25 év magány után csak a prostituáltakra számíthatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 22:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
12%

"Ez az önbizalom-kisugárzás-próbálkoznikell ez egy újramelegített bullshit, és erősen kétlem, hogy ettől bárkinek is lenne csaja. A fekete Bömös és a sok lóvé kicsikét hatékonyabb."


Egy olyan embert se ismerek akinek fekete Bömöse meg sok lóvéja lenne, mégis az ismerőseim nagy többsége (mai huszonévesek) párkapcsolatban él. Szóval jó nagy hülyeséget írtál az előbb, ülj le fiam, egyes. (Ja és mínusz, csont nélkül)

2013. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
52%

NA figyelj:


Azok a csávók, akiknek sok a pénze, azoknak bizony az ÖNBIZALMUK ÉS ÖSZTÖNÖS DOMINANCIÁJUK IS SOK.

és nem a pénz miatt van sok csajuk, hanem az UTÓBBI MIATT.


Valamint nem az van, hogy ezek a csávók az összes nőt megkaphatják, hanem azt hiszik minden az övék és nem is értik, hogy az első nő miért küldi el őket (mert arrogáns f@szok) és egyből mennek a következőre és mivel egy nap 4-5 ismeretlennél lazán bepróbálkoznak és tegyük fel, hogy csak minden 20-dik csaj anyagias/bejön nekik a bunkó gazdag, akkor máris kijön, hogy a csávónak 8 nap alatt két barátnője is lesz. FELFOGTAD TE NAGYON KORLÁTOLT?!

2013. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
84%

"Képzelj el egy csinos,mosolygós és egy búval b.szott lányt. Te melyiket választanád?"


Amelyiknek nagyobb a melle.


"Szerintem azért nincs nőd, mert vszeg egy magát megismerni képtelen kis szociopata vagy. Már bocs.És nem a női nem (mert egy egész nemre, aminek több milliárd tagja van, mégis hogy lehetne általánosítani?!) az anyagias, hanem te magad.

Árad az írásodból a felszínesség és az érzéketlenség. Nő vagyok, és soha a büdös életben nem kellene egy ilyen gondolkodású, arrpgáns kis p*csköszörű."


Először is, épp elég tapasztalatom volt nőkkel hogy ezt észrevegyem.

Másrészt érdekesmód a jelenlévő valahogy mindig kivétel :DDDDDD Nahátnahát de érdekes dolog...

Harmadrészt, az általánosítás. Ha egy almának a 99%-a megrohadt, te sem fogod azért az 1%-ért megenni, úgyhogy nem kell az álszent, sunyi szöveg.

Negyedrészt miért ÉN vagyok anyagias? Ti nem álltok szóba egy pasassal se, ha nem egy sportkocsi ablakából néz ki rátok, Deák Ferkókkal teli zsebbel.

Nekem meg beképzelt, öntelt, anyagias ostoba pcsa nem kéne, úgyhogy kvittek is vagyunk.


"Egy olyan embert se ismerek akinek fekete Bömöse meg sok lóvéja lenne, mégis az ismerőseim nagy többsége (mai huszonévesek) párkapcsolatban él. Szóval jó nagy hülyeséget írtál az előbb, ülj le fiam, egyes."


Érdekes, akit én ismerek és gazdag, azoknak valahogy több mint 2 barátnőjük van szimultán. És ilyenből van több. Ezt mivel magyarázod, he? Szóval igazat írtam, a mínuszt meg zsigerből kaptad trollkodásért.


"Azok a csávók, akiknek sok a pénze, azoknak bizony az ÖNBIZALMUK ÉS ÖSZTÖNÖS DOMINANCIÁJUK IS SOK.

és nem a pénz miatt van sok csajuk, hanem az UTÓBBI MIATT."


Na most lőttél bazinagy öngólt. Ha pénzük nem lenne, akkor mire lenne dominanciájuk és önbizalmuk? Hoppácska.


"Valamint nem az van, hogy ezek a csávók az összes nőt megkaphatják, hanem azt hiszik minden az övék és nem is értik, hogy az első nő miért küldi el őket (mert arrogáns f@szok) és egyből mennek a következőre és mivel egy nap 4-5 ismeretlennél lazán bepróbálkoznak"


Nagyon szép gondolatmenet,csak sajna-bajna köszönő viszonyba nincs a valósággal. A pénzes,sportkocsis csávóknak próbálkozni se igen kell, rájuk furamód maguktól mennek a csajok. Azt se magyaráztad meg, hogyha csak minden huszadik nőnél "válnak be", hogylehet hogy minden csajuk nagyon csinos és vonzó? Csak mert az ilyen csaj felettébb ritka. Biztosan véletlen egybeesés... *X-akták főcím zene felcsendül* És egyáltalán, ha már 2 csajuk is van, minek próbálkoznának a harmadiknál?

Szólj, ha sikerült felfognod, amit írtam, gyöpi.

2013. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
12%

Amelyiknek nagyobb a melle.


Te sem vagy felszínes,kicsit sem.

Nem érzed,hogy változtatni kellene a hozzáállásodon?

Ha ez mind igaz lenne amit írsz,akkor alig lenne valakinek nője,nem gondolod?

Ha továbbra is így állsz a dolgokhoz,na akkor tuti h egyeül végzed.

2013. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

#24 ...

te most akarsz megoldást a problémádra? csak mert nem ez látszik.. sőt olyan mintha bármit is mondunk csak ki akarnád gáncsolni, de már csak vakon kapálódzol...

"

>>Azok a csávók, akiknek sok a pénze, azoknak bizony az ÖNBIZALMUK ÉS ÖSZTÖNÖS DOMINANCIÁJUK IS SOK.

és nem a pénz miatt van sok csajuk, hanem az UTÓBBI MIATT.<<


Na most lőttél bazinagy öngólt. Ha pénzük nem lenne, akkor mire lenne dominanciájuk és önbizalmuk? Hoppácska. "


Na éppen az a lényeg, hogy ezeknek azért van dominanciájuk és önbizalmuk, mert van pénzük és ezért gondolod, hogy pénzzel lehet csajozni... és valóban jól gondolod lehet vele, de NEM CSAK AZZAL... a lényeg, hogy ezeknél a pénz adja a dominancia/önbizalom kombót, amivel lehet csajozni, tehát nem a pénzzel lehet csajozni hanem azokkal a tulajdonságokkal, amiket az megad neked ha felszínes vagy... és ezt a két tulajdonságot simán meg lehet szerezni máshonnan, SŐT az ember ezeket képes saját magában kifejleszteni (elvileg a természetes ha alapból meg van, de ma már mi természetes?)


"Nagyon szép gondolatmenet,csak sajna-bajna köszönő viszonyba nincs a valósággal. A pénzes,sportkocsis csávóknak próbálkozni se igen kell, rájuk furamód maguktól mennek a csajok."


Ez is a személyiségük miatt van... a csajok a "rossz fiúkra" buknak és ezt mindig tudtuk... persze, hogy imádják az ösztönös domináns bunkókat, az anyagi biztonság persze plusz egy lapát, de nem nyom olyan sokat a latba... de ha nagyon ki akarod harcolni, hogy "DEHOGYNEM CSAK A PÉNZ A FONTOS" akkor elfogadom, hogy csak az a fontos és akinek olyan nincs az magányosan döglik majd éhen (csak a gyakorlat nem ezt mutatja) ...


"Azt se magyaráztad meg, hogyha csak minden huszadik nőnél "válnak be", hogylehet hogy minden csajuk nagyon csinos és vonzó? Csak mert az ilyen csaj felettébb ritka." Szerinted ezek a ronda csajokra nyomulnak? amúgy tele van szép nőkkel az ország nem olyan ritkák azok, mint ahogy te hiszed...


"És egyáltalán, ha már 2 csajuk is van, minek próbálkoznának a harmadiknál? "


Mert ezek a csávók nem "barátnőt" hanem lyukat keresnek mondjuk két hétre, aztán keresnek másikat, vagy akkor váltanak, amikor találtak másikat... Miért ne kéne próbálkozniuk harmadiknál? ez ösztön és jó szórakozás is nekik... nem értem miért hiszed, hogy megállnának kettőnél ha több is lehet. Ez alap emberi kapzsiság.


Na várom a válaszod... 0.o

2013. jún. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"Te sem vagy felszínes,kicsit sem.

Nem érzed,hogy változtatni kellene a hozzáállásodon?"


Ha már a nők elvárják a lóvét meg a sportkocsit,cserébe én meg elvárom, hogy nézzen ki valahogy. Prasnyáknak nemjár lóvé & sportkocsi kombó, sorry. Úgy tudom, egyenjogúság van, tehát amit a nők megtehetnek, azt mi is. Én csak élek az egyenjogúsággal, ez minden.


"Ha továbbra is így állsz a dolgokhoz,na akkor tuti h egyeül végzed."


Annál jobb. Feleannyit nem ér meg egy nő se, amennyit bajlódni kell velük.


22:26, na, már közeledik az álláspontunk egymáséhoz,de még mindig vannak azért különbségek. Nekem nincs semmilyen problémám, a kérdező akar nagyon csajt, erre mondtam neki hogy legyen sok pénze és valami dögös verdája, hisz te is elismerted, hogy az barátnőt eredményezhet, még ha több lépcsőben is.


De nézzünk egy gyakorlati példát: Van egy bögyös maca, adott egy csóró pasi és egy gazdag pasi. Melyikkel fog járni?

Úgy bizony! A gazdag pasival! És ez még akkor is így van, ha mindkét pasinak ugyanakkora az önbizalma. Tehát mindenféleképpen pénzhez kell jutnia, máskülönben mire lenne önbizalma?


A dominancia meg...nos, a nők rendszerint a macsó rosszfiúkat választják, akkor is, ha üti őket, vagy úgybeszél velük mint egy kutyával szokás...szimplán azért, mert hülyék, és ebben látják a dominanciát, az alfahímet, ha a pasi rosszfiú,erőszakos, tahó stb. Erről persze a korszellem is tehet, nemcsak a nők, hisz a társadalom díjazza az erőszakot (az erősebb kutya bszik), aztán meg panaszkodik a nő, hogy az az erőszakos, goromba szemétláda tegnap megverte, mert a fodrászával beszélt telefonon, és milyen szemetek a pasik blab-blab-blab...az ilyet szikrát se tudom sajnálni, úgy kell neki, megérdemli. Te döntöttél cicám, eheted amit főztél.


Szóval nagyon is úgy tűnik, a pénz sokkal dominánsabb egy kapcsolatban, mint a kisugárzás-önbizalom kombó, legalábbis sokkal hatékonyabban lehet vele csajozni.

Nem véletlenül jár sok pasi prostihoz - azért a pénzért, amiért a barátnőjük hetente egyszer blazírt arccal szétrakja a lábait, a prosti mindent bevállal, még feleannyiért is.

2013. jún. 7. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

ember,a földön kb 3.5milliárd nő van és te az mindannyiukra ráhúzod ezt a szart.

Komolyan sajnálnom kellene de nem tudok empatikus lenni veled.

Maradjunk annyiban:Mindenki azt kapja amit megérdemel

2013. jún. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

De nézzünk egy gyakorlati példát: Van egy bögyös

maca, adott egy csóró pasi és egy gazdag pasi.

Melyikkel fog járni?

Úgy bizony! A gazdag pasival! És ez még akkor is

így van, ha mindkét pasinak ugyanakkora az

önbizalma. Tehát mindenféleképpen pénzhez kell jutnia, máskülönben mire lenne önbizalma? A dominancia meg...nos, a nők rendszerint a

macsó rosszfiúkat választják, akkor is, ha üti őket,

vagy úgybeszél velük mint egy kutyával

szokás...szimplán azért, mert hülyék, és ebben

látják a dominanciát, az alfahímet, ha a pasi

rosszfiú,erőszakos, tahó stb. Erről persze a korszellem is tehet, nemcsak a nők, hisz a

társadalom díjazza az erőszakot (az erősebb kutya

bszik), aztán meg panaszkodik a nő, hogy az az

erőszakos, goromba szemétláda tegnap

megverte, mert a fodrászával beszélt telefonon, és

milyen szemetek a pasik blab-blab-blab...az ilyet szikrát se tudom sajnálni, úgy kell neki,

megérdemli. Te döntöttél cicám, eheted amit

főztél.



Ez meg mekkora (jelzőt kellene mondanom de nemtalálok erre megfelelőt)

ne vedd személyeskedésnek kik neveltek téged vagy hol?

2013. jún. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

# 27


Igenis felszínes vagy, és lelketlenség süt az írásodból. Már a "csajozás" szó használatából, meg ebből a materialista felfogásból is látszik.

Nő vagyok, és csakis a szerelmet keresem egy férfiban, hogy lelkileg is és testileg is összhangban legyünk, és ha úgy alakul, akkor az egész életem is leélném azzal az egyetlennel, akivel igaziból szeretjük egymást. De hiába magyarázom ezt egy olyan embernek, aki szerint a párkeresés egy paraméretekben mérhető adok-kapok "játék".


De azért lássuk csak...


"Van egy bögyös maca, adott egy csóró pasi és egy gazdag pasi. Melyikkel fog járni?

Úgy bizony! A gazdag pasival!"


Mi az, hogy egy "bögyös maca"?! Meg ha komolyan csakis ez alapján dől el, hogy kit választ, akkor miért foglalkoztok velük? Akik ilyen alapokra helyeznek egy kapcsolatot, azok felszínes riherongyok, nem NŐK.


"Tehát mindenféleképpen pénzhez kell jutnia, máskülönben mire lenne önbizalma?"


Mondjuk arra, hogy ha okos, intelligens, az önmegvalósítás útján jár (nem pénzben kell érteni, hanem, hogy annak szenteli az életét, amihez igazán ért, és amivel igazán szeretne foglalkozni), rendes, jószívű, határozott, egyenes, és minden téren próbálja magából kihozni a maximumot.

Én ilyen férfit keresek, akinek ezek miatt van önbizalma. Az részletkérdés, hogy ezek mellé mennyi pénze van. Én úgy tervezem az életem, hogy majd képes legyek magamnak megtermelni az erőforrásokat, és a saját lábamon megállni, tehát kicsit se legyen soha szempont a párkeresésnél a megélhetés.

A mai világban nem egy nő van ezzel így szerintem.


"nos, a nők rendszerint a macsó rosszfiúkat választják, akkor is, ha üti őket, vagy úgybeszél velük mint egy kutyával szokás..."


Már aki. Nem egy pasit dobtam azért, mert nem úgy beszélt velem, ahogy illik.

Akit meg megüt a pasija, és ennek ellenére vele marad, szánalmasnak tartom, és mindig próbálok velük beszélni, mint nő a nővel, hátha észheztérnek. Elismerem, hogy sajnos több ilyen szolgalelkű, alárendelt nő van a kelleténél.


"Szóval nagyon is úgy tűnik, a pénz sokkal dominánsabb egy kapcsolatban, mint a kisugárzás-önbizalom kombó, legalábbis sokkal hatékonyabban lehet vele csajozni."


Attól függ, hogy milyen körökben mozogsz, és milyen kapcsolatra vágysz. Amint látom, az érzelmi intelligenciád nem lehet túl magas, így érthető, ha ezekkel a problémákkal nézel szembe.

2013. jún. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!