Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 év magány után csak a...

25 év magány után csak a prostituáltakra számíthatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 22:40
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
43%

Ha van sok lóvéd és sportkocsid, akkor nem - annyi csajod lesz, hogy meg is unod őket.

Ha nincsen, akkor max. prostikra.


23:04 és a trolltársai kapták sorban a mínuszt.

2013. jún. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
10%
mi vagyunk trollok bmeg? Ja persze nem a kérdező a gyökér 0társas iq-val rendelkező önsajnáltató rinyapina, á nem!
2013. jún. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
11%
Nézz magadba. Szánalom.
2013. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

"23:04 és a trolltársai kapták sorban a mínuszt."


Te is kaptál tőlünk ne félj. Segíteni próbáltunk, rávilágítani hol van a "hiba a készülékben", másokkal ellentétben nem csak poénos(nak vélt) beszólásokkal boldogítani a kérdezőt, hálából meg letrolloznak minket.


Csak azon lehet segíteni aki hagyja hogy segítsenek rajta, szóval ezek után én nem írok többet a Szerelem, szex-be, felőlem mindenki azt csinál amit akar. Te is és hasonszőrű társaid is akik foggal-körömmel kapaszkodtok abba a tévképzetbe miszerint ti csak szegény áldozatok vagytok egy csúnya gonosz világban, hogy az égvilágon semmi felelősség nem terhel titeket azért hogy milyen irányba tart az életetek, milyenek vagytok stb.


Menthetetlenek vagytok mert ti döntöttetek úgy hogy azok akartok lenni de akkor az én időmet nem hagyom hogy pazaroljátok.

2013. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
51%

"Ja persze nem a kérdező a gyökér 0társas iq-val rendelkező önsajnáltató rinyapina, á nem!"


Érdekes, nekem eszembejutott actually hasznos tanácsot is adni neki.


"Te is kaptál tőlünk ne félj. Segíteni próbáltunk, rávilágítani hol van a "hiba a készülékben", másokkal ellentétben nem csak poénos(nak vélt) beszólásokkal boldogítani a kérdezőt, hálából meg letrolloznak minket.


Csak azon lehet segíteni aki hagyja hogy segítsenek rajta, szóval ezek után én nem írok többet a Szerelem, szex-be, felőlem mindenki azt csinál amit akar. Te is és hasonszőrű társaid is akik foggal-körömmel kapaszkodtok abba a tévképzetbe miszerint ti csak szegény áldozatok vagytok egy csúnya gonosz világban, hogy az égvilágon semmi felelősség nem terhel titeket azért hogy milyen irányba tart az életetek, milyenek vagytok stb.


Menthetetlenek vagytok mert ti döntöttetek úgy hogy azok akartok lenni de akkor az én időmet nem hagyom hogy pazaroljátok."


Mivel segítesz? Hogy beugatsz neki jó trollhoz méltóan, aztán ha (valaki) felháborodik ezen, még neked áll feljebb??? Marha sokat segítettél neki, de tényleg! Mantrázzátok itt ezeket az ezerszer lerágott lózungokat, hogy "önbizalom" "kisugárzás" satöbbi, aztán gyorsan odébbálltok. Nesze semmi fogd meg jól...


Arról pedig nem mi tehetünk, hogy a mostani nőknek képtelenség megfelelni a csillagászati elvárásaiknak. Legyen sok lóvé, legyen sportkocsi, legyen Justin Bieber, legyen kiskutyafäsza karikára vágva, de te szépen megmagyarázod hogy ez is a mi felelősségünk, mi hibánk, mi tehetünk mindenről, és a krva anyánkat...ti soha semmiről nem tehettek, még véletlenül se miattatok van ennyi nekikeseredett férfi.


Szánalom a köbön. És a legrosszabb, hogy eszetek ágában sincs kilépni a saját árnyékotokból, csak hisztiztek és trollkodtok ha valaki tükröt tart elétek. Amíg ez nem változik,addig egyre több ilyen kérdés lesz. Köpködéssel, trollkodással, lózungmantrával ezen nem fogtok változtatni. A mínuszt meg ismét kaptad gerincből.

2013. jún. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Hagyjuk mar ezt a minusszal fenyegetozest, engem ez idegesit a legjobban ebben az oldalban. Ez nagyobb problema, h masok velemenye alapjan dontunk, h mi jo, vagy mi nem, en torolnem ezt a szazalekos f*szsagot az oldalrol. Batman film jut eszembe rola, az ertekelese magas, kozben olyan idegesito dolgok vannak benne, h nem ertem miert szamit ilyen jonak, vannak sokkal jobb filmek.
2013. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
39%

Nem érdekel adjad, ha erre tudsz elélvezni bánja a f@szom,de ki.aszott fárasztó átlagban 15percenként leírni,hogy mindig van remény csak próbálkozni kell és a megfegfelelő személynél kell próbálkozni de ehhez az kell h ismerd magad és tudd azt mit akarsz/vársz el egy nőtől.

El tudom képzelni h a kérdező és a hozzá hasonlók mennyire kitartók lehetnek az élet más területein


'Marha sokat segítettél neki,

de tényleg! Mantrázzátok itt ezeket az ezerszer

lerágott lózungokat, hogy "önbizalom"

"kisugárzás" satöbbi'

de ha egyszer ez az igazság! Mi arról nem tehetünk h olyan környezetben nőtt fel ahol ezeket nem tudta ellesni másoktól ill. Nem kapott soha pozitív visszacsatolást.


'Arról pedig nem mi tehetünk, hogy a mostani

nőknek képtelenség megfelelni a csillagászati

elvárásaiknak. Legyen sok lóvé, legyen sportkocsi,

legyen Justin Bieber, legyen kiskutyafäsza karikára

vágva, de te szépen megmagyarázod hogy ez is a

mi felelősségünk, mi hibánk, mi tehetünk mindenről, és a krva anyánkat...ti soha semmiről

nem tehettek, még véletlenül se miattatok van

ennyi nekikeseredett férfi.'


Evvel az a baj h azokat a nőket is becsmérled akik pont nem ilyenek.valóban nagyon sok ilyen van viszont ezt ki lehet szűrni,ja de persze könnyebb a másikban keresni a hibát!


'Szánalom a köbön. És a legrosszabb, hogy

eszetek ágában sincs kilépni a saját

árnyékotokból,'


HÁT NEM IRÓNIKUS? Pont te írod ezt a fentebbi irományod után!

Fusztrált egyének vagytok nem más,elvárnátok h a sült galamb a szátokba repüljön


u.i. A nőnek férfi kell,nem kisfiú! A férfi nem azért férfi mert van két golyó a lába között hanem mert van önbizalma,kisugárzása stb.

2013. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
54%

"de ha egyszer ez az igazság!"


Igazság a fenéket. Ez az önbizalom-kisugárzás-próbálkoznikell ez egy újramelegített bullshit, és erősen kétlem, hogy ettől bárkinek is lenne csaja. A fekete Bömös és a sok lóvé kicsikét hatékonyabb.


"HÁT NEM IRÓNIKUS? Pont te írod ezt a fentebbi irományod után!

Fusztrált egyének vagytok nem más,elvárnátok h a sült galamb a szátokba repüljön"


Véletlenül nem sejted, ennek kik-mik az okai? Gyaníthatóan a kérdező nem azzal kezdte,hogy idejárt panaszkodni. Azt pedig, hogy a nők mennyire anyagiasak és felszínesek, magam is tapasztaltam, szóval nemvagyok meglepődve. Az is roppantmód érdekes, hogy valahogy az összes lóvés, sportkocsis helyimenőcsávónak van barátnője, gyakran egyszerre 4-5 is, egymással is csalják őket, de egyik lány se volna hajlandó szakítani vele.

Konklúzió: zsetonnal és BMW-vel igenis lehet csajozni. Ezek a tények, a többi melléduma.

2013. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
74%

Igazság a fenéket. Ez az önbizalom-kisugárzás-

próbálkoznikell ez egy újramelegített bullshit, és

erősen kétlem, hogy ettől bárkinek is lenne csaja.

A fekete Bömös és a sok lóvé kicsikét

hatékonyabb.'


JÓ, ha sajnáltatni akarod magad. tedd azt.

Képzelj el egy csinos,mosolygós és egy búval b.szott lányt. Te melyiket választanád?


'Véletlenül nem sejted, ennek kik-mik az okai?

Gyaníthatóan a kérdező nem azzal kezdte,hogy

idejárt panaszkodni. Azt pedig, hogy a nők

mennyire anyagiasak és felszínesek, magam is

tapasztaltam, szóval nemvagyok meglepődve. Az

is roppantmód érdekes, hogy valahogy az összes lóvés, sportkocsis helyimenőcsávónak van

barátnője, gyakran egyszerre 4-5 is, egymással is

csalják őket, de egyik lány se volna hajlandó

szakítani vele.

Konklúzió: zsetonnal és BMW-vel igenis lehet

csajozni. Ezek a tények, a többi melléduma.'

TElóról vagyok ezért nem tudok linkelni de nem ez az első kérdése.

Én ezt soha nem mondtam h nem lehet így csajozni viszont te azt mondod h csak így lehet.


'i. Azt pedig, hogy a nők

mennyire anyagiasak és felszínesek, magam is

tapasztaltam, szóval nemvagyok meglepődve. '

EMBER, miért kell általánosítani????


Én is jó ideje egyedül vagyok de nem rinyálok és nem szapulom a nőket.

2013. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
58%

# 18


Szerintem azért nincs nőd, mert vszeg egy magát megismerni képtelen kis szociopata vagy. Már bocs.

És nem a női nem (mert egy egész nemre, aminek több milliárd tagja van, mégis hogy lehetne általánosítani?!) az anyagias, hanem te magad.

Árad az írásodból a felszínesség és az érzéketlenség. Nő vagyok, és soha a büdös életben nem kellene egy ilyen gondolkodású, arrpgáns kis p*csköszörű.


(Mindenkitől bocs az enyhén trágár hangnem miatt, de már baromira ráuntam az ilyen fajzatokra!!!)

2013. jún. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!