Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 25 évig nem voltam nővel,...

Ha 25 évig nem voltam nővel, változhat anélkül, hogy prostihoz mennék?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 10:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
én meg életemben nem voltam nővel na ez szerinted változhat?
2013. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen nem kell prosti attól csak AIDS et kapsz (25%esélyel)

csak adj magadra !

2013. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
20%
Inkább k.rvához ne menj, mert ennyiidő után olyan gyorssan elélvezel, hogy csak na. Szerintem csak pénzkidobás lenne. Inkább keress egy normális csaj oszt azzal kezdjetek valamit. Meg nincs is nemibaj veszély.
2013. ápr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
hogy bírtad ki nő nélkül ennyi ideig?
2013. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%

# 3/4


Hülyeség. Egyrészt, nem mindenki sül el hamar. Én el sem tudtam menni, amikor prostival voltam, úgy vesztettem el a szüzességem. Másrészt, ápoltabb lány volt, mint sok mai tini csitri a buliban, ezt is bátran elmondhatom. Nemi betegséget hamarabb elkaptok valami bulizós kislánytól, akik gumi nélkül is, hulla részegen ki tudja kikkel fekszenek össze. Tudnék mit mesélni ilyen cssajokról. Az sem zavarja őket, ha terhesek lesznek!

Egyébként érdekes, mert én nekem az első csókom és csajozási sikerem azután jötte össze nem sokkal, mielőtt elmentem egy hivatásos csajhoz, persza az igényes lakásosra célzok most, nem az útszélire, attól tényleg esélyes a nemi nyavalya, ahogy a bulizós kislányoknál.


Szerintem érdemes elmenni, de nem mindegy kit választ az ember, több csajt kell felhívni és amelyik a legkedvsebb, legszimpibb ahhoz menni, én így tettem és nem bántam meg. Csak a csókot nem vállalta lényegében, azt akkor kicsit sajnáltam, de a sors fura fintora, hgoy alig másfél hónapra rá, megtörtént az első csókom is egy csajjal buliban. Aztán rá egy évre az első pettingem egy másik csajjal. A szex még sajnos nem jött össze, de most már nem is akarok prostizni, mert legalább tudom milyen gumiban szexelni, bár gumi nélkül is szeretném kipróbálni, de ahhoz normális lányt kéne találni, ami ritka manapság.

2013. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Mókusgyilkos ***** válasza:
41%
4.: házas volt ?:D :D
2013. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%
Jajj igen szamitani lehetett egy prostivedo es imado valaszra....gratulalok, maradj is naluk, legalabb nem szaporodsz....meg kell nekik a celkozonseg is
2013. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
szerintem menj el prostihoz, valami igényes szoba csahjoz, aki lehet drága, de ha legyűröd ettől a lányokkal kapcsolatos dolgokat, akkor megéri, mert utána sztem sokkal jobban megy majd az ismerkedés. lehet valaki ellenzi ezt fentebb, de sztem nincs más kiút. én is ilyen vagyok mint te, vagyis nekem is az kellene, h egy lánnyal összefeküdjek és akkor tuti utána nem lennék ilyes kis nyomi...szóval szerintem menj el egy drága igéyes csajhoz szobára, mert félő, h rajtad magad ez. én nem merek elmenni, és szívás ez így. de azt tudom, h ha neked is ilyen gátlások vannak, h volna csaj, csak valami baj van a fejedben, hozzáállásodban, akkor sztem csak az segít ha lesz egy első szex.
2013. ápr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hat en ismerek egy jobaratomat, eleg sokaig, kozel a harminceves korig szuz volt mar prostizni akart, erre lett helyette majdnem kb azon a heten egy gyonyoru baratnoje....ezert is ellenzem a prostit....undorito, ha ezt megtudta vna az a csaj, tuti nem lettek vna egyutt, de igy meg olyan szep part alkotnak :)))))
2013. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"mert utána sztem sokkal jobban megy majd az ismerkedés"


miért is? Hirtelen megtanul beszélni, vagy öltözködni a dugástól??

2013. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!