Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 évesen szeretnék (először)...

23 évesen szeretnék (először) prostihoz menni, de félek, hogy egy jövőbeni kapcsolatban ez vissza üt. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda, egyszerűen csak későn érő. Vágyok egy barátnőre, de agyilag szerintem még nem vagyok allkalmas rá. Viszont szexelni szeretnék. Bulizni utálok, (a részeg partyk*rvákat is), egy lányt meg nem szeretnék a szerelmem illúiójával hitetni. Egész életembe egyszer voltam szerelmes, nem tudom, hogy valaha egyáltalán lszek még az.

Viszont félek attól, hogy mivan ha késöbb eljön az én időm én szeretm őt ő is engem minden happy, de pont egy olyan csaj aki nem tűri e az ilyet. Nem ítélném el érte, de elég sz*r lenne, hogy egy ilyen hülyeség miatt purcanna ki egy kapcsolat.


Szerintetek kockáztassak és menjek el vagy várjak még x idejig (Megmondom őszintán ÉN már így is cikinek érzem, nem szeretnék még 24 25 2x évesen is szűz maradni).


Helyesírási hibákért elnézést.



2013. jan. 14. 17:06
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*ideig
2013. jan. 14. 17:07
 2/22 anonim válasza:
Menj el nyugodtan. Nem kell a későbbi nagy Ő orrára kötni hogy prostihoz jártál. Egyébként sem rosszabb egy prosti, mint azok a lányok a dizsiben akik két tequila után lecumiznak a wc-ben.
2013. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod, én nem foglalkoznék a más véleményével.


ÉS mi miatt "purcanna" ki a kapcsolat? Nem úgy mégy oda, hogy közben van valakid!

2013. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Igazából egy másik kérdés ihletett meg, írták páran, hogy nem kezdenének ilyen palival. Nyilván nem ezzel kell beállítani, de ha véletlenűl kiderűlne kapcsolat közben nem biztos, hogy jól fogadná. Lehet már nem tud úgy tekinteni rám mint azelött és emiatt szépen lassan de annyi lenne neki. Tudom, hogy ez a Gyk, de a valóságba is biztos számos olyan nő van akik elítélik ha a "konkurenciához" jártunk.


Igazából nem értem miért ítélik el a prsotikat azt meg nem ha valami diszkók*rvát szopattam volna le egy koszos wc-ben

2013. jan. 14. 17:12
 5/22 anonim ***** válasza:
48%

"írták páran, hogy nem kezdenének ilyen palival."


Ne foglalkozz az ilyen álszent k..ákkal, palikkal!

Az ilyenek szerint meg dicséretes ha minél több nőt megdöntesz, vagy minél több férfival feküdt le. Ennyire kell komolyan venni őket!


Én nem tervezem, hogy elmenjek egy hivatásoshoz, de ha úgy mennék, hogy nem vagyok foglalt akkor senkinek semmi köze hozzá!

2013. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anti paladin ***** válasza:
58%

Sztem nyugodtan tedd meg. Inkább egy profival, minthogy belefuss olyan helyzetbe, hogy a csaj esetleg még ki is nevet mert nem vagy biztos a dolgodban. Nem lenne jó első élménynek.


Ha meg kapcsolat közben derülnek ki a történtek, értelmes csaj megérti.

2013. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Szerintem egy prostituált rosszabb, mint a diszkós k*rvák. Miért nem ismerkedsz inkább vagy keresel neten szexpartnert? Miért kellene szerelmesnek lenned valakibe, akit megismersz? Lehetne egyéjszakás kapcsolatod is akár, ha már annyira nem bírod a dolgot.


Egy k*rva tele lehet betegséggel meg undorító is, ha belegondolsz, hogy hol, kikkel, hányszor és miket csinált. Fúj!

2013. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Egy k*rva tele lehet betegséggel meg undorító is, ha belegondolsz, hogy hol, kikkel, hányszor és miket csinált. Fúj!"


Hát igen, az ilyenek még véletlenül sem lehetnek betegséghordozók, akik fűvel-fával összefekszenek! :D

2013. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Ha akarod, próbáld ki, csak vigyázz a védekezéssel. Nem tudom, hogy megy ez prostiéknál, de nehogy összeszedj valamit.

Ha meg később lesz kapcsolatod, nem feltétlenül muszáj beszámolnod mindenről, a kapcsolat előtti szexuális életed a te magánéleted, magánügyed.

2013. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Szerintem egy prostituált rosszabb, mint a diszkós k*rvák. "


"Egy k*rva tele lehet betegséggel meg undorító is, ha belegondolsz, hogy hol, kikkel, hányszor és miket csinált. "


Mert a bulik*rvákat kevesen döngetik meg. Max azért mondják mert az se tudta ki, óvszerrel vagy anélkül és hol döngette meg. A prosti legalább elvárja az óvszert.


Szeretőt? Szerinted ki akarna szeretőnek egy 23 éves szüzet, annak pont az a lényege, hogy a pali kielégítse szeretőjét, de kötve hiszem, hogy én meg tudnám tenni vagy lenne kedve tanítani

2013. jan. 14. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!