Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 évesen szeretnék (először)...

23 évesen szeretnék (először) prostihoz menni, de félek, hogy egy jövőbeni kapcsolatban ez vissza üt. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda, egyszerűen csak későn érő. Vágyok egy barátnőre, de agyilag szerintem még nem vagyok allkalmas rá. Viszont szexelni szeretnék. Bulizni utálok, (a részeg partyk*rvákat is), egy lányt meg nem szeretnék a szerelmem illúiójával hitetni. Egész életembe egyszer voltam szerelmes, nem tudom, hogy valaha egyáltalán lszek még az.

Viszont félek attól, hogy mivan ha késöbb eljön az én időm én szeretm őt ő is engem minden happy, de pont egy olyan csaj aki nem tűri e az ilyet. Nem ítélném el érte, de elég sz*r lenne, hogy egy ilyen hülyeség miatt purcanna ki egy kapcsolat.


Szerintetek kockáztassak és menjek el vagy várjak még x idejig (Megmondom őszintán ÉN már így is cikinek érzem, nem szeretnék még 24 25 2x évesen is szűz maradni).


Helyesírási hibákért elnézést.



2013. jan. 14. 17:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Javitás:*nem is kevesen
2013. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 duakau válasza:
Inkább ne tedd!
2013. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!