Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20-on evesen szuz vagyok,...

20-on evesen szuz vagyok, menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
20-as eveim kozepen jarok, atlagos kulsovel, normalis ertekrenddel rendelkezem meg is szuz vagyok. Hab a tortan, hogy van penzem es ennek ellenere nincs senkim pedig mindenki azt hiszi, hogy biztos szazaval dolnek az agyamba a nok. Hat nem es nem is erre vagyom. Jo otletnek tartjatok, ha egy prostival veszitem el a szuzessegem? Nem gondolom, hogy emiatt lesz majd utana baratnom csak bele untam ebbe. Miert eljek szex nelkul csak azert, mert nem kellek a noknek, vagy ti mit gondoltok?

2012. nov. 4. 14:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
szerintem gáz, de csinálj amit akarsz
2012. nov. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet....inkább annak a problémának kéne a gyökerére nézned hogy miért is nem kellesz a nőknek...de ha normális az értkrended...ht...nem is értem a kérdést...
2012. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
#2: Pedig egyszeru, beleuntam a visszautasitasokba.
2012. nov. 4. 14:56
 4/32 A kérdező kommentje:
A nok azt mondjak, hogy kedves, aranyos, szereto part keresnek es plusz jo ha meg penze is van. A valosag viszont az, hogy kizarolag kigyurt macsokkal akarnak lefekudni vagy osszejonni, akik egy barati tarsasagban vaganyak, mert ez inditja be a noket....
2012. nov. 4. 14:57
 5/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ne süllyedj arra a szintre, hogy prosituálthoz mész, többet érsz te annál. ÉS, soha sem lehet tudni mikor találkozol valakivel, akivel kialakul valami. Persze nem ismerlek, így nehéz tanácsot osztogatni, de legalább ne prosti legyen - ne alázd meg ezzel magadat.
2012. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Egyébként, a szüzessgégét az ember nem elveszti (annyira bárgyún hangzik, vagy csak nekem?). Ez nem egy tárgy, hogy kiesik az utcasarkon a zsebedből. Inkább megosztod egy olyan emberrel, akit szeretsz (jó esetben).
2012. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#5 Te biztos no vagy.

Egy no persze, hogy talal egy rakas ferfit aki lefekszik vele....

2012. nov. 4. 15:01
 8/32 A kérdező kommentje:

#6 Te is lany vagy :)

En is igy szeretnem a mai napig, de a nok csak mondjak, hogy normalis ferfit szeretnenek. Itt vagyok, meg sem kellek :)

2012. nov. 4. 15:02
 9/32 anonim ***** válasza:

Igen, nő vagyok.


Egy no persze, hogy talal egy rakas ferfit aki lefekszik vele....


Tényleg? Csak olyat nem, aki tényleg szívéből szeret. 'Dugni' bárki mármikor bárkivel tud. Még én is, csak nem fogok. :)

2012. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Na, én pasi vagyok, de azt mondom hogy ne szokj rá a prostikra. Gondolj bele, ott csak fizetsz és megkapod, és később egyre kisebb csalódások után is inkább oda jársz majd minthogy barátnőt keress, mert egyszerű és nem jár csalódással...csak mellette mégsem lesz barátnőd.
2012. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!