Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20-on evesen szuz vagyok,...

20-on evesen szuz vagyok, menjek prostihoz?

Figyelt kérdés
20-as eveim kozepen jarok, atlagos kulsovel, normalis ertekrenddel rendelkezem meg is szuz vagyok. Hab a tortan, hogy van penzem es ennek ellenere nincs senkim pedig mindenki azt hiszi, hogy biztos szazaval dolnek az agyamba a nok. Hat nem es nem is erre vagyom. Jo otletnek tartjatok, ha egy prostival veszitem el a szuzessegem? Nem gondolom, hogy emiatt lesz majd utana baratnom csak bele untam ebbe. Miert eljek szex nelkul csak azert, mert nem kellek a noknek, vagy ti mit gondoltok?

2012. nov. 4. 14:53
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

#9 De jo, hogy mind ezt mondjatok. Hany ferfi van aki meg szuz es szeretne titeket? Eszmeletlen sok. Viszont ti rogton kirohogtok minket.


Nem szemelyeskedni akarok, lehet hogy te mas vagy, de en ezt latom.

2012. nov. 4. 15:06
 12/32 anonim ***** válasza:
Budapesti, vagy nagyvárosi vagy, ugye? A vidéki lányok rendesebbek. Amikor vidéken laktam, volt 2 barátnőm is évekig, de Pesten nekem sem jön össze. Ezek a feminista, beképzelt, pénzre és fellengzős dumákra hajtó nők elképesztőek. Szerintem társkeresőzz a neten és próbálj meg a távolság ellenére vidéki lányokkal ismerkedni.
2012. nov. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
#12 Vegre valaki erti mirol beszelek. Nagykepuek, onteltek, megszolithatatlanok, "ki ha en nem" stilusban beszelnek mindenkivel. El vannak szalva maguktol, mindegyiknek film sztar jellegu ferfi kellene.
2012. nov. 4. 15:08
 14/32 anonim ***** válasza:
Vidéki, rendes, családcentrikus lányt keress. Pesten ilyen nagyon ritka, de egy kisvárosban, vagy falun sokan vannak.
2012. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
És hányszor nevettek ki azért, mert szűz vagy? Hányszor utasítottak vissza CSAK EZÉRT? Hm? Érdekes, én nem olyan körökben mozgok, ahol a nők azt nézik, hogy szűz vagy-e avagy sem - egyébként is ez meglehetősen felszínes emberekre vall, akik azt sem tudják vajon mért szexelnek. Én nem hiszem, hogy minden nő azért utasítana vissza, mert jaj, még szűz vagy. Talán rossz helyen keresgélsz. Illetve még valószínűbb, hogy bebeszéled magadnak azt, hogy minden nő így gonodlkodik, és következésképpen már meg sem próbálod, mondván, "Minek? Úgyis csak kiröhögnek." Ezek sokszor téveszmék.
2012. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Nincs a prostikban szégyelni való, tény, hogy nem dicsőség, de mit csináljunk.

23 vagyok sosem volt senkim, én is ezt választom, hátha több önbizalmam lesz. Egyre nagyobb nyomoréknak érzem a szzesség miatt magam. Ez szégyen, hogy soha sem kellettem senkinek, beárnyékolja az életem. Pedíg amúgy nem vagyok depressziós fajta, de ha erre gondolok mindíg elrontja a kedvem.

2012. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nagykepuek, onteltek, megszolithatatlanok, "ki ha en nem" stilusban beszelnek mindenkivel. El vannak szalva maguktol, mindegyiknek film sztar jellegu ferfi kellene.


Ez igaz, ilyenek a plázacica, kirakomközszemlére mindenem nők. Őket nézitek meg ugyebár.


Én is jöhetnék azzal, hogy nincsenek káros szokásaim (cigi, alkohol, stb.), nem öltözködöm kirívóan, mert nem az a stílusom, mosolygós, empatikus vagy, és még talán egy kis kultúra is szorult a fejembe, de a magunkfajtákra jóval kevesebb férfi néz ám rá, mint a fent említett öntelt, megszólíthatatlan nőtársainkra. Amilyen a kereslet, olyan a kínálat, erre nem tudok mást mondani. :)

2012. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

#16 Nem csodalom. Viszont buszkesegbol es bosszubol ne menj. Regebben en is igy akartam, de most mar csak azert mennek, mert belattom jozan paraszti esszel, hogy valoszinuleg soha nem lesz senkim. Viszont, ha azert mesz, mert duhos vagy es eleg van a nokbol, akkor szerintem meg rosszul is fogod magad erezni. En ugy vagyok vele, hogy most mar megertettem, hogy valoszinuleg jobb lesz ez igy. Nem leszek sem a magam, sem a tarsadalom terhere. Van aki olyan szerencses, hogy legyen parja van aki meg nem. Viszont nekunk is jogunk van (sot kotelezo!) jol erezni magunkat es attol, hogy prostikhoz fogok jarni, minden mast ugyan ugy lehet csinalni az eletben.


Velemeny?

2012. nov. 4. 15:17
 19/32 anonim ***** válasza:

Ha prostihoz mesz, testi kielegulest kapsz penzert, a lelki szuksegleteidet (amennyibben vannak) nem hiszem, hogy ki fogod tudni elegiteni, es akkor meg mindig megmarad a vagy, hogy baratnod, parkapcsolatod, kesobb feleseged legyen.

Szoval ha el is mesz prostihoz, meg akkor is kellene kezdeni valamit azokkal a teves gondolatokkal, amikhez valoszinuleg elegge ragaszkodsz, mert azok tovabbra is akadalyt fognak jelenteni neked az eletben.


Miert gondolod azt, hogy a lanyoknak csak kigyurt, nagymeno sracok kellenek es ez az oka a sikertelensegednek?


Nem akarom, hogy rolam szoljon a kerdes, de hogyan magyarazod azt, hogy annak ellenere, hogy en a legkevesbe sem vagyok kigyurt (sot, inkabb sovanynak mondhato), a legkevesbe sem vagyok nagydumas, sot, vilageletemben felenk, gatlasos, visszahuzodo, zarkozott, tarsasagkerulo ember voltam, megis tetszettem mar lanyoknak, sokszor kifejezetten csinos lanyoknak, olyan lanyoknak, akikert eleg sok fiu epekedett?

Ez teljesen ellentmond a te elkepzeleseidnek...


Szoval valaminek azert meg kell ott lennie, amiert eddig sikertelen voltal, es talan ezen a valamin lehetne es erdemes lenne valtoztatni.

2012. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
#19 Teljes mertekben igazat adok neked es koszonom a hozzaszolasodat. Viszont oszinten erdekelne, hogy megis mi oka lehet annak, hogy en veled ellentetben meg is egyedul vagyok?
2012. nov. 4. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!