Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnap este fogom elveszíteni...

Holnap este fogom elveszíteni a szüzességem. Mesélnétek nekem arról, hogy milyen élményeitek vannak vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem félek, bízom a barátomban. Csupán kíváncsi vagyok, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak. Milyen bakik voltak, mennyire fájt...

köszi!


2012. dec. 30. 19:13
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem beszéltük meg, ahogy te állítod.

Csupán a dolgok alakulásából érzem. És tudom. Ő is szeretné én is... együtt töltött éjszaka pedig tökéletes..

2012. dec. 30. 19:19
 2/8 anonim ***** válasza:

Spontaneitás rulez.

Bár végülis ilyen esetben annyira nem tré ha előre megbeszélt a dolog, végülis csak egy szüzességed van, pontosabban manapság már kettő:-)

2012. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(Ja oké, értem. Arra érdemes vigyázni, hogy ne rúgjon be mint a pengősmalac mert az nem tesz jót a dákónak:-D)
2012. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem nagyon fájt az első, több órás előjáték ellenére is, viszont egyáltalán nem véreztem. Nekünk spontán jött. A barátom 4 évvel idősebb, akkor 2 hónapja voltunk együtt. Manapság még fáj a behatolás, de utána eszméletlen jó. :) 19/L (fél éve történt az első)

Hány éves vagy? A barátod? Mióta vagytok együtt?

2012. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem fog berúgni! :)
2012. dec. 30. 19:26
 6/8 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. A barátom idősebb nálam pár évvel. 1 hónapja vagyunk együtt.
2012. dec. 30. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is tudtam előre, hogy mikor lesz, a spontaneitás nem igazán működött, amikor nem volt gumi meg itthon voltak szüleim :D Úgyhogy mondtam neki hogy hétvégére elutaznak és aludjon itt. Na mindegy. Szóval.. a gumival kicsit meg kelltt küzdeni, de mikor az megvolt, onnantól jó volt :D Mindkettőnknek ez volt az első alkalom, nem tartott sokáig, de lenyomtunk két menetet egyből xD Barátom nagyon figyelmes volt, nem fájt, egy picit az elején kellemetlen volt, de az hamar elmúlt.. :D Egyáltalán nem is véreztem :D Elélvezni persze nem sikerült, de nem baj :D Nekem nagyon jó emlék :)

(18 voltam/vagyok)

2012. dec. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja, és még két dolog: a vége felé egészen élveztem :D Valamint kb. fél éve voltunk együtt, de 4 éve ismertük egymást.
2012. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!