Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 évesen szeretnék (először)...

23 évesen szeretnék (először) prostihoz menni, de félek, hogy egy jövőbeni kapcsolatban ez vissza üt. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ronda, egyszerűen csak későn érő. Vágyok egy barátnőre, de agyilag szerintem még nem vagyok allkalmas rá. Viszont szexelni szeretnék. Bulizni utálok, (a részeg partyk*rvákat is), egy lányt meg nem szeretnék a szerelmem illúiójával hitetni. Egész életembe egyszer voltam szerelmes, nem tudom, hogy valaha egyáltalán lszek még az.

Viszont félek attól, hogy mivan ha késöbb eljön az én időm én szeretm őt ő is engem minden happy, de pont egy olyan csaj aki nem tűri e az ilyet. Nem ítélném el érte, de elég sz*r lenne, hogy egy ilyen hülyeség miatt purcanna ki egy kapcsolat.


Szerintetek kockáztassak és menjek el vagy várjak még x idejig (Megmondom őszintán ÉN már így is cikinek érzem, nem szeretnék még 24 25 2x évesen is szűz maradni).


Helyesírási hibákért elnézést.



2013. jan. 14. 17:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan menj el, nem fog kihatni a kapcsolataidra. Egy k..a is no, maga a sex kb. ugyanolyan lesz vele, mintha lenne egy egy ejszakas kalandod..

Mitol tartasz? Ne csinalj nagy ugyet belole. Ez csak sex lesz. Legalabb, hogy probaltad mar kicsit tobb onbizalmad lesz es jobban mersz kozeledni mas lanyokhoz is!!

2013. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Önbizalmam az átlagos, a probléma inkább azzal van, hogy nem tudom, hogy kell bánni illetve beszélni velük, azon túl, hogy úgy mint egy emberrel.
2013. jan. 14. 17:27
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. jan. 14. 18:14
 14/22 LeftBehind ***** válasza:
Menj el nyugodtan,de ha nem akarod,hogy az esetleges csajod megtudja,akkor ne mond el senkinek. És úgy értem SENKINEK!
2013. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Hat igazabol semmi kulonoset nem kell tenned. O abszolut iranyitani fogja a szituaciot. Nem lesz kellemetlen vagy ilyesmi, ne izgulj azon, hogy kell viselkedned vele meg ilyenek. Ez ne tartson vissza egyaltalan. Biztos elmondja a "szabalyokat", esetleg fizetsz is egybol, talan valtotok par mondatot semmisegekrol es aztan meg elkezdi azt, amiert mentel. :)
2013. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Vagy most mire gondoltal, kivel nem tudod hogyan kell beszelni?
2013. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

A nőkkel, nem csak a prostikkal, azoknál tudom nagyjából hogy megy:)


Amiatt nem izgulok

2013. jan. 14. 23:01
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lebeszélni, de én nem tartom túl jó ötletnek.

Jó ha egyszer elmész kipróbálod, de ha utána rászoksz, az hátráltatni fog egy normális kapcsolat kialakításában, mert megszokad, hogy milyen egy k*rv és azt várod a párodtól is...

Meg szerintem biztos jobb olyannal elveszíteni akit szeretsz...

22 sz L

2013. jan. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Sztem egyertelmu h nem jobb egy prostival, nyilvan ha lesz bnoje akibe szerelmes azzal sokkal jobb lesz neki! Az erzelmek miatt teljesen mas lesz. Nem fog raszokni a k..asra..


Hat a lanyokkal kedvesen kell beszelni, bokolni nekik es figyelni rajuk vagy legalabb ugy tenni :)) ha szomoruak akkor meghallgatni oket es egyutt erezni veluk, nem feltetlen tanacsokat adni..

termeszetesen a ferfiak is ezeket erdemlik a noktol :)

2013. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Utolsó,vannak ilyen fiuk a barátzónában nem is sokan.

Amuugy meg egyetértek a kérdezővel a diszkó ri biken sokkal rosszabbak és jobban látszik hogy elhasználtak mint egy igényes lakásos prostin.Aki azt mondta hogy a diszkó k urva jobb,az nem látott még lakásos p rostit.

2013. jan. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!