Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem kívánom a barátomat. Ez...

Nem kívánom a barátomat. Ez baj? Változhat?

Figyelt kérdés
Úgy jöttünk össze, hogy nem voltunk szerelmesek egymásba. Saját elmondása alapján ő már szerelmes belém. Származnak is ebből problémák, mint például, hogy szomorkodik, hisztizik rajta, hogy én miért nem szeretem. Állandóan kavarognak bennem az érzések. Néha elegem van belőle, néha hiányzik, de van amikor egyszerűen azt kívánom, hogy bár ne járnánk, máskor viszont nagyon jó minden. Egyszer már majdnem szakítottunk, de akkor meg szomorú voltam miatta. Állandóan csókolózni akar, hármat sem léphetek úgy, hogy ne támadna le. Kicsit ez is zavar. Na meg hogy nem vagyok belé szerelmes. Nem érzem, hogy összeszorul a gyomrom amikor megcsókol. Semmit sem érzek olyankor, és ez annyira zavar. Valami baj van velem? Adjak még neki időt? Kialakulhat? Kevesebb, mint 2 hónapja vagyunk együtt. 16/L
2012. nov. 24. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs baj veled, csak simán nem szereted. Ennyi. Vagy megváltozik a dolog vagy nem...
2012. nov. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha eddig nem alakult ki a te részedről semmi érzelem,akkor már nem is fog!
2012. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
minek vagy vele együtt, ha nem szereted? nem csoda, hogy nem kívánod!
2012. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Semmi baj! 16 éves lányok sose szerelmesek, azzal járnak akik bejönnek nekik neked ez nem sikerült! Keres másikat aki helyesebb jobban felizgat!
2012. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha eddg nem szeretted meg, ezután sem fogod..
2012. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!