Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem akarom még elveszíteni,...

Nem akarom még elveszíteni, de kívánom a barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és két hónapja vagyok együtt a barátommal, akit egyre jobban szeretek, s úgy érzem, tényleg szerelmes vagyok belé. Ő 17 éves lesz hétvégén, másfél évvel nagyobb nálam. Az elején a korkülönbség is aggasztott egy kicsit, mert pl. sok olyan osztálytársa van, akik nem elégednének meg ennyivel... De ő ugyanúgy félénk mint én, és neki is ez az első igazi komoly kapcsolata. Akrámilyen csöpögős is már ez a közhely, de tényleg úgy érzem, hogy megtaláltam az igazi társamat. (fiatal vagyok, tudom, de a mának élek, és most jól érzem magam vele.)

Mostanában volt olyan alkalom, hogy nyugodtabb helyen kettesben voltunk. Csak csókolózás volt, de a hevesebb fajtából. Azóta egyre többet kívánom, hogy felettem feküdjön, és csókoljon...

Egy kicsit félek. Nem akarom elveszíteni a szüzességem, mert nem érzem magam alkalmasnak rá ennyi évesen, de ha mégis arra gondolok, hogy vele tehetném, eljátszok a gondolattal. Neki már nem lenne nagy dolog, pedig ő is még szűz, de nem is erre megy, csak azért amikor magához húz, érzem, hogy ő is tovább tudna lépni.

Mi ilyenkor a határ? Mit tanácsoltok?


2011. dec. 4. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem el tudod dönteni, ha a helyzet úgy hozza. Ha védekeztek, nincs baj.
2011. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Végre egy 15éves, aki normálisan gondolkozik:) egyelőre tényleg elégedjetek meg a csókolózással, de mellette fokozatosan, a saját ütemetekben léphettek lassan tovább. Simogathatjátok egymást ruhán keresztül, aztán ruha alatt, lekerülhet a felső, és a többi. Hidd el, ez is lehet legalább olyan jó, és intim, mint maga a szex. Legalább egy fél évet jó lenne várni a szexel, de inkább többet, legalább a 16ot töltsd be. Pettinggel/orális kényeztetéssel is jól tudjátok érezni magatokat együtt, de ezeket se kell csak úgy rögtön durr bele módon csinálni.
2011. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Mindenképp mond meg neki,hogy várnál,tisztellek is érte,elég kevés lány van aki 13-16 évesen úgy gondolkodik,még nincs készen rá,és érettebb igazából,nem csak állítása szerint.ha tudod,hogy nem akarod,akkor nem fogod megtenni,ha Ő neki is elmondod,akkor tisztában lesz vele,és ha szeret akkor várni fog rád,és megérti majd.
2011. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltünk erről, de biztos vagyok benne, ha elmondanám, hogy érzek, megértené. :)
2011. dec. 4. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
ha nem akarod hogy betegye, attól még szerezhettek egymásnak örömöt.ő kinyal, te lecopod. na bum, jó is, utánna még szűz is maradsz(ha kinyalnak, attól még szűz vagy)aztán, ha úgy érzitek, hogy ez kevés, még mindíg van mód...
2011. dec. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

lassan haladjatok lépésről lépésre, nem kell az első egymáson csókolózás után már a szexnek jönnie...

elhúzzátok a dolgot, annál jobb lesz amikor megteszitek. 2 hónap idősebb korban is nagyon rövid kapcsolat még. 2 hónap alatt szinte semmit nem tudsz meg a másikról. jó vele csókolózni mert vágyat érzel iránta. nem akarlak elkeseríteni, és kivánom hogy ne igy legyen, de ezek a tinikapcsolatok (mind ugy indul hogy ő most a nagy ő és hű meg ha) nem tartanak tovább fél-1 évnél. ismerd meg jobban, nem fogtok lemaradni semmiről, viszont mire arra kerül a sor már sokkal jobban fogjátok ismerni egymást és akk igazi beteljesülés lehet a dolog

2011. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
44%
Hidd el bármennyire is kívánod megéri várni, ha tényleg nagyon szeretitek egymást! A barátnőmmel 9 hónap után feküdtünk le és Ő még szűz volt, örültem neki, hogy eddig vártunk, és még tovább is vártam volna pedig már 20 vagyok. :) Ha nagyon szeretsz valakit megéri várni!! ;)
2013. dec. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!