Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » FIÚK! Nagyon fel tudom izgatni...

FIÚK! Nagyon fel tudom izgatni a barátomat (20), mit vonhatok le a reakcióiból?

Figyelt kérdés

2 hónapja járunk, kielégítettem és ő is engem, beleremegett teljesen és elejtette, hogy nagyon "meg leszek erőszakolva". Még nem tudja, de szűz vagyok, szerintetek zavarná, ha egy kicsit még várnia kéne ezzel? Természetesen már kívánom én is, csak korainak tartom, de félek tőle, hogy ezért más szemmel nézne rám.

17 / L


2012. jan. 17. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, jobban jársz, ha másként néz rád. Gondolj csak bele, ha tudja, hogy szűz vagy, akkor úgy is fog hozzáállni (jobbik esetben). Tehát finomabb, és gyengédebb lesz. Ne légy hülye, mondd el neki.
2012. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen mond el neki! Szerintem egy szűz lány az áldás, mert az első lesz neked és "érintetlen" vagy!

Ennek csakis örülni lehet, de tudnia kell, hogy óvatos legyen!

2012. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 pqpqpq ***** válasza:

eloszor iks mond meg hogy meg szuz vagy

masodszor nagyon ne ebreszgesd fel az alvo medvet csak ha te is akarod :)

2012. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :) legyetek szívesek és életkort írjatok!
2012. jan. 17. 19:31
 5/9 anonim ***** válasza:
ne légy ostoba. mond el neki nyugodtam, hogy szűz vagy. igenis álljon hozzád másképp. a szüzesség nagyon nagy macera a lánynak és a fiúnak is. azzal igenis tökölni kell és lassan óvatosan kell bánni vele, különben kib*szottul fájhat. szóval nyisd ki a szádat és beszélj, különben ott az ágyban az "akció" közben fogod ezt kibökni és akkor fog nagyot nézni.
2012. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

L/19

19:31

2012. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pqpqpq ***** válasza:
31
2012. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tapasztalt öreg medve.


Mindenképpen mondd el, hogy szűz vagy. Ha még várni akarsz, akkor beszéljétek meg, hogy az ő "túlfűtöttségét" hogyan tudod ill. akarod kezelni addig. (Pl. orális szex stb.) De azért azt javaslom, hogy vedd komolyan, hogy Ő komoly (és szerintem fölösleges)önmegtartóztatásra kényszerül, ha felizgatod de nem elégülhet ki!

Nem gond, ha várni akarsz, de vedd figyelembe az Ő igényeit is!Akkor várhatsz igazán megértést és kitartást!

2012. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Attól függ hány éves vagy és h h nézel ki.
2012. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!