Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám a barátomat egy...

Hogyan tudnám a barátomat egy kicsit leszoktatni a szexről?

Figyelt kérdés
A barátom az utóbbi időkben (kb. 1 hónapja) nagyon rászokott a szexre, naponta többször is kívánja. Nem akarom hogy túlzásokba essen és azt hogy egy idő után megunja mert hogy sokszor csinálta. Hogyan tudnám elérni hogy naponta max. egyszer legyen hozzá kedve?
2012. szept. 22. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogyan, van egy egy ilyen idoszak is, inkabb veled mint massal, te csinalsz amit akarsz
2012. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ez neked kellemtelen szólhatsz neki, hogy egy kicsit vegyen vissza. Egy kicsit... :)
2012. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bár a helyedben lehet kihasználnám az alkalmat és döngetnék hatalmasakat. xD :)
2012. szept. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jót tennél vele, ha próbálnád visszafogni! A szex nem olyan dolog, hogy megunja az ember, ha többször csinálja. "evés közben jön meg az étvágy!" Hallottad már ezt a közmondást? Erről lehet szó, meg arról, hogy nagyon jó csaj vagy és ezért kíván annyira! Inkább vedd fel a tempót, azzal előrébb viszed a kapcsolatot, mint a fékezéssel! Ebben teljesen biztos vagyok!
2012. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az legjobb, ha naponta többször is megkívánjátok egymást.:-)
2012. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!