Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet leszoktatni a 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leszoktatni a 21 éves barátomat WOWról?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%

mond azt neki h szakítani akarsz, mert nem törődik veled eleget. ha utána nem keres, akk nem is szeret igazán ;)


ui.: rossz kategória

2011. dec. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
0%

szia

a megoldást ugy nevezik hogy pina:)

2011. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
szakíts vele, az ilyen barmok nem változnak
2011. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Sehogy, és ne is próbálj, nem csak WOWozok!

21/F (Laci)

2011. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
23%
Aki 21 évesen még játékfüggő, azzal komoly probléma van.
2011. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
sehogy, egy wowosnak nincs élete, vagyis van, de az élete a wow. max azt tudod csinálni, hogy törlöd az account-ját aztán utána megfojt, vagy piszkosul elver, ezek után jöhet a szex és talán nem kezd el még egy karaktert megcsinálni, bár ezek mocskos visszaesők
2011. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
11%
Hát amikor játszik. Kezd el felizgatni. Mondjuk ülj az ölébe, aztán csússz le a lábai elé és vedd elő a farkát, utána meg kezd el szopni. Jobbat nem tudok de idővel biztos beválik. Egy függőségről úgy lehet leválni, hogy valami új függőséget keresünk. "Érd el, hogy Te legyél az Ő függősége."
2011. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
11%
Húzd ki a gépet és tedd el a zsinórt.
2011. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%

látom itt is vannak elvakultak :D

én sose wow-oztam, de nem látom ezt gáznak


nem egy haverom van aki játszik vele, mégis sokkal jobb és teljesebb életük van, mint azoknak akik leszarozzák őket


Kicsit bele kellene gondolni abba, hogy nem csak az a véglet van, aki tényleg ezzel kel és fekszik.


kedves kérdező:

A barátod mennyi időt tölt játékkal egy nap?

Nincs rád ideje emellett?

Te mennyi időt töltesz sminkeléssel, facebookozással, demotiváló nézegetéssel és ilyenekkel?

2011. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%

#7

Az én barátom nem wowozik, más játékot tolt anno, de én mikor ezt bepróbáltam, csak leb.aszott, hogy nem tud koncentrálni:D

2011. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!