Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Alapfeltétel a nőknél, hogy...

Alapfeltétel a nőknél, hogy ne legyen a férfi szűz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 18:50
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
30: Nagyjából igazad van, én csak a saját helyzetemet látom a huszonéves szüzek világában. Nekem nem jelent nagy gondot a kezdeményezés. Elég sokat kezdeményeztem, viszont olyan rettenetesen ocsmány, alacsony és dagadt vagyok, hogy nem kellettem senkinek, szóval fogalmam sincs milyen pl. egy randi, mert addig 1 csajjal sem jutottam el, mert 1. vagy lekoptattak nagyon hamar 2. barátzónába kerültem (ez inkább régebben volt jellemző)
2013. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

,,nem a szüzességgel van a gond,hanem hogy a szúz pasik olyan gyáva f*szok hogy nem csinálnak semmit,eltűnik a kisugárzásuk "


Nem gond persze, de ahogy megtudják, már b*zinak és impotensnek van nézve. Mire fel legyen szerinted így elsöprő kisugárzása egy melegnek nézett szűznek?

2013. ápr. 18. 23:14
 33/46 anonim ***** válasza:
szerintem nem a szüzességgel van baj, hanem a vele járó mérhetetlen önbizalomhiánnyal
2013. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Ha tudnék, meríthetnék önbizalmat, de mégis mire fel? Játsszam úgy a nagymenőt, hogy lúzer módjára egyetlen nővel se sikerült csókolóznom ennyi idő alatt? :D
2013. ápr. 18. 23:19
 35/46 anonim ***** válasza:
32: Mikor és mire fel mondod el nekik?
2013. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Nem kell ezt elmondani, mert látják, hogy nem tudok normálisan csajozni. Képtelen vagyok meghódítani bárkit is.
2013. ápr. 18. 23:24
 37/46 anonim ***** válasza:
A kettő nem azonos. Akkor ezek szerint a "béna" viselkedésedre reagálnak így, nem a szüzesség tényére - hiszen azt nem tudják, ha jól értem.
2013. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Ne csajozz, hanem legyél jófej a lányokkal, viselkedj úgy ahogy egyébként is szoktál. Én utálom, ha valaki csajozós stílusban jön oda hozzám. Nem az érdekel, milyen jó a dumád, hanem hogy milyen ember vagy, ha jófej vagy és megkedvellek, akkor tökre nem fog érdekelni, voltál-e már lánnyal vagy sem.
2013. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Ha nagyon önbizalmat akarsz, mert úgy látom annak hiányában szenvedsz, akkor menj el k*rvázni egy viagrával, neten találsz pár oldalt, 15-ért b*szhatod a fülét is a csajnak egy órán keresztül, s akkor a szüzességed is elveszíted, s magabiztos is leszel, esetleg tanácsot kérhetsz a csajtól, h mi a probléma veled, hogy tudnál eredményesebb lenni a csajoknál (valahol olvastam egy ilyen sztorit, h adott jó ötleteket a csaj, csak nem írta miket). Nem én voltam a tanácskérő még mielőtt valaki azt hinné, én majd csak mostanában megyek. :)
2013. ápr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

ma 16:31

15ezret kiadsz azért a 2 percért amit bírni fogsz? :DD

2013. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!