Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Alapfeltétel a nőknél, hogy...

Alapfeltétel a nőknél, hogy ne legyen a férfi szűz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 18:50
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
szia # 5/10
2013. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
68%
Vén? Öregapám vén a maga 85 évével és az egyre súlyosbodó Alzheimer-kórral.
2013. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Sajnálom őt, de csak volt neki annyi esze, hogy még időben csajozott. Engem így 25 évesen nulla párkapcsolati tapasztalattal a legtöbben elküldenek nyugovóra.
2013. ápr. 18. 19:00
 14/46 anonim ***** válasza:
77%
Ezeknél a kérdéseknél először is fontos leszögezni szerintem, hogy a "szüzesség" sokkal inkább elvont fogalmat jelent, mint konkrét fizikai szüzességet. A 20-on túli szüzek, közöttük én is, alapvető problémája, hogy nem, vagy nem jól tanulták meg a férfi-női kommunikáció alapvető mechanizmusait, magyarul nem tudnak csajozni, tapasztalatlanok. Ez fiatalabb korban, mikor még mindenki tapasztalatlan nem annyira feltűnő, mint 25 év körül, mikor már egy átlagos férfi kb. 4 emberrel létesített már szexuális kapcsolatot. Ilyen szempontból viszont igen nagy hátrányban vagyunk. Remélem érthető voltam.
2013. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Úgy érzem én is, hogy már kifutottam a korból, és nem létezik szinte egyetlen nő sem, aki ezt elfogadná.
2013. ápr. 18. 19:09
 16/46 anonim ***** válasza:

Dehogyiiss! Ekkora butaságot!:)

Tulajdonképpen undorodom is attól, akiről lehet tudni, hogy már más puncijában is volt, hogyha nem olyan az egészségtudata, hogy elhiggyem róla, hogy bizonyos az intim egészségében.

Hány meg hány, több kapcsolaton túl lévő férfitól hallom, hogy még életében nem járt urológusnál!!....

2013. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
nagyon sajnállak hogy a homlokodra van írva hogy szűz vagy,borzasztó nehéz lehet hogy ez miatt nem közelednek feléd a nők
2013. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül nincs olyan nő ismerősöm, aki jeleket küld annak érdekében, hogy közeledjek hozzá...
2013. ápr. 18. 19:19
 19/46 anonim ***** válasza:
17: :D:D
2013. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:

18: Fogalmad sincs róla, hogy Neked kell udvarolni ahhoz, hogy a lánynak LÉTREJÖJJÖN vágya Irántad?

A férfi ad először szexuális érdeklődést.

Elveti a magokat - mint a bibliai magvető.

Az egyiket felcsípi a madár, a másik sziklára hull - nem kel ki.

Némelyik kikel.

Azt hiszem, nőként viselkedel....

2013. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!