Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan döntsek? Akármilyen...

Hogyan döntsek? Akármilyen csajjal tegyen meg vagy várjak az "igazira"?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Gondolom, nem én vagyok az egyetlen fiú, aki ebben a korban túl akar már lenni az első alkalmon vagy aki nem bánna viszonylag rendszeres szexuális életet. De eddig úgy gondoltam, nem sietem el, megvárom inkább az "igazit", vagy legalábbis nem egy teljesen ismeretlen csajjal vesztem el a szüzességem. Mostanában viszont egyre többet gondolok arra, hogy egy olyan lánnyal is megtenném, akit interneten (például itt) ismertem meg és akivel csak egy alkalomra szól nagyobb ismerettség nélkül. Ha nem magamat nézem hanem akárki mást, akkor abban az esetben elítélném, legalábbis nem lenne arról az emberről jó véleményem, aki csak szexért összefekszik egy full idegen csajjal, ráadásul először, mert nem bírt tovább várni egy olyan valakire, akit legalább ismer vagy vonzódik hozzá. (De mi jogon ítélném el, ha én is képes lennék rá, de most nem ez a lényeg.)

Így abba a helyzetbe kerültem, hogy szívesen összejönnék egy csajjal például innen egy alkalomra, de várnék is arra a lányra, aki szeret és akit én is szeretek (akármilyen nyálas is ez). Részben így fontosnak is tartom az első alkalmat , meg nem is.


Te mit tanácsolnál? Voltál már ilyen helyzetben? Ha igen, te mit tettél? Megbántad, ha újraélhetnéd másképp tennél?


2013. ápr. 16. 23:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"De eddig úgy gondoltam, nem sietem el, megvárom inkább az "igazit""


Ha nő lennél akkor talán elhinném ezt a sztorit de mivel férfi vagy ezért inkább arra gondolok hogy eddig nem jött össze a szex ezért vagy még szűz

2013. ápr. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11

Ez nem így van. Csak arra gondoltam, hogy évek múlva hogy fogok erre visszagondolni, mikor már tegyük fel gyerekeim, családom lesz. Nem tűnt szimpatikusnak, főleg mert tudom, hogy más mit szólna erre, és tudnám, hogy jogosan ítélnének el, mert én is így gondolnám az ő helyükben.

2013. ápr. 17. 00:18
 13/17 anonim ***** válasza:
Ja aztán majd félre fogsz k*rogatni a feleséged mellett mert anno nem élted ki magad több nővel
2013. ápr. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én várom az igazit 24 éve. Még nem jött el, így várok tovább.


Nem érdekel hogy ezt más rossz szemmel nézi e. Ez az én életem, úgy élem ahogy nekem tetszik.

2013. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hmmmm, hát kérdező. Ezt csak te tudod eldönteni. Most ki mit tud mondani, úgyis neked kell eldönteni. Mert ha mondjuk én megbántam akkor mi van? Egy részt két emberen múlik, másodszor meg rajtad, te tudod mi neked a jó.


Szóval na kicsit okosabban. Egyébként nem mintha nem írhatnál, de a kérdés nagy része pl. felesleges, ha pl feladat lenne hogy emeld ki a szöveg lényegét, akkor a levél kb: hablablablablablablablablabla, áh igazából az egész az, erre úgy sok mindent nem tudok mondani, mint hogy te döntsd el, amit te jónak látsz, BÁÁR azért az igazira SZERINTEM ne várj mondjuk 30 éves korodig.

2013. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mintha leírtad volna a gondolataimat.. Én ugyanebben a helyzetben vagyok, csak lányként. Eddig mindig győzött az, hogy á inkább várok, majdcsak rátalálok valaki olyanra, aki hozzám való; holott nem arról van szó, hogy a kutya sem nyúlna hozzám, de én ilyen bolond vagyok hogy még mindig keresem azt a bizonyost. Viszont elég gyakran a szex téma is megfordul a fejemben, nem vagyok már kisgyerek, látom mások mennyire boldogok mellettem, én meg magányos vagyok és abban reménykedem hogy fordul a kocka mihamarabb. Az utóbbi időben páran célozgattak arra, hogy örülnének valamilyen testi kontaktusnak, ráadásul azt is hozzátették, hogy elég tapasztaltnak nézek ki(amit nem tudom honnan a pokolból szültek). Én is igényelném a dolgot, de tudom hogy hacsak valakihez nem kötődöm egy kicsit vagy nem tetszik, akkor még megcsókolni sem igazán akarom. De ha esetleg valaki olyat találnék, akinek megfog a külseje és megbízom benne annyira hogy tudom, köztünk marad a dolog, lehet hogy benne lennék. Bár igyekszem kitartani, csak eljön az én időm is valakivel.:)18L
2013. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"hogy jogosan ítélnének el, mert én is így gondolnám az ő helyükben."


Sztem ez hülyeség, egy 10-20perces cselekedetért elítélni egy ember teljes életét? Még azoknak is megbocsátanak akik többször félreléptek, valamilyen bűncselekményt követtek el stb. Illetve amiről nem tudnak az nem fáj, azért ez nem a bűnök bűnje. Bár az írásodból ítélve szerintem te megbánnád ezt a dolgot, így én nem javaslom.

2013. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!