Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hogyan döntsek?...

Nokhenay kérdése:

Szerintetek hogyan döntsek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)


18 éves vagyok, és még szűz. :) Van most egy barátom aki 21 éves, és ő neki már volt egy pár barátnője. Ő 17 éves korában vesztette el. Régen jártunk már egy évet, de sajnos ő megcsalt, és vége lett. Most így másfél év után újra összejöttünk és már 4 hónapja együtt vagyunk. Úgy érzem, már nagyon szeretne velem lefeküdni, de én még nem érzem, hogy kívánnám a szexet, és félek, hogy így nem fogom tudni élvezni a dolgot, és csak kellemetlen macera lesz ez az egész szex dolog. Viszont félek, hogy el fog ezért hagyni, mint ahogy régen is tette. Bár változott azóta, de én félek, hogy újra meg fog csalni azért, ha ennyire elhúzom a dolgot. Szerintetek érdemes lenne így belevágnom ebbe? Vagy akkor hagyjam őt, hiába szeretem... Nem akarom, hogy majd megint egy év után hagyjon el... vagy ilyenek... nem szeretnék több fájdalmat már az élettől, akkor inkább még most, míg nem szeretem megint annyira nagyon, elhagyom én... Szerintetek mi lenne a helyes döntés? És már teljesen össze vagyok zavarodva, nem tudom, örülnék egy két normális tanácsnak. :( Az a baj, hogy nagyon bizonytalan vagyok. Állandóan szorongok, félek attól is, hogy ha mégis úgy döntök, hogy lefekszek vele, akkor csalódni fog, mert tapasztalatlan vagyok... Nekem ő az első olyan barátom akivel testi kapcsolatom is volt (gondolok itt a pettingre). Az elején is rengeteget szorongtam, mikor pettingezni kezdtünk, hogy én mennyire ügyetlen és tapasztalatlan vagyok az eddigi barátnőihez képest (én vagyok az első szűz barátnője). Tudom, hogy mindenbe bele kell tanulni, de akkor is sokszor kellemetlenül éreztem magam és még sírtam is amiatt, hogy nem tudtam, hogyan is csináljam, és mondani kellett, hogy hogyan élvezi, mit csináljak. Ő persze már olyan gyakorlott ebben... és ez egy kicsit zavar, vagy nem is tudom, mit is érzek... Kérlek segítsetek. :(

Illetve érdekelne még valami... valami baj van velem? Miért nem érzem úgy, hogy kívánom a szexet? A petting az jó, azt élvezem és kívánom is, de konkrétan a szex nem érdekel még... Ez el fog múlni? Vagy orvoshoz kellene ezzel fordulnom?


Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát. És kérlek titeket, hogy ne nevessetek, vagy valami, normális válaszokat szeretnék kapni. Tudom, hogy gyerekes a problémám, és szégyellem is, ezért nem nagyon merem megbeszélni senkivel. Így ismeretlenül könnyebb megkérdeni, és remélem kapok rá válaszokat is.


18/L


2011. ápr. 14. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A döntés a te kezedben van!


Ezt érezni fogod, hogy akarod e vagy sem!

2011. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy érzem, már nagyon szeretne velem lefeküdni, de én még nem érzem, hogy kívánnám a szexet, és félek, hogy így nem fogom tudni élvezni a dolgot, és csak kellemetlen macera lesz ez az egész szex dolog."

Ez itt a kulcs, ha így érzel, NE feküdj le vele még, mert meg fogod bánni.

Amúgy ha nem vár rád amíg te is nem érzed úgy, hogy akarod, akkor nem szeret igazán / nem érdemel meg. Az kéne neki a legfontosabbnak lennie, hogy te jól érezd magad, nem pedig, hogy ő tud-e dugni vagy nem. A szex nem annyira fontos mint annak a boldogsága, akit tényleg szeretsz.

Egyébként megpróbálhatnál vele beszélni erről, és ha őt nem zavarná, hogy csak megbántana jelenleg a szexxel, akkor dobandó a pasi, mert nem szeret szívből.

Amúgy meg majd fogod érezni, hogy mikor akarod a szexet, azon ne aggódj.

2011. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem gyerekes, hanem nagyon is megfontolt a gondolkodásod. Én a helyedben várnék, amíg ez nem lenne kérdés számomra.

Úgy érzem nem érett meg még a ti kapcsolatotok annyira, hogy mindenedet beleadd.

2011. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát régen is várt... 1 évet... de nem bírta tovább...

Nem azzal van a baj, hogy nem szeret, csak hát megértem, hogy egy olyan fiúnak, aki aktív szexuális életet él, annak nehéz utána megvonni magától ezt a dolgot. Mondjuk régen még petting sem volt. Most is csak nehezen vettem rá magam, félig meddig kényszerből, bár nem bántam meg... Én már mondtam neki olyat is (mert tud az érzéseimről, egyedül neki mertem úgy ahogy elmondani, de nem teljesen), hogy hát... viccesen hangzik... de erre is kényszerítsen kicsit, akkor hátha megkívánom... De ő ilyenre nem akar. :( Nem tudom igazán mit tegyek...

2011. ápr. 14. 18:08
 5/16 A kérdező kommentje:

Talán ez a baj, hogy ennyire az eszemre hallgatok, és mindent ennyire megfontolok...

Sokszor annyira gyűlölöm magamat ezért...

Más már 12 évesen fűvel fával, én meg 18 évesen még arra sem akartam magam rávenni, hogy petting...

Ez már a groteszk határait súrolja... ^^

2011. ápr. 14. 18:10
 6/16 anonim ***** válasza:
Ott abbahagytam mindennemű olvasást, hogy már egyszer voltatok együtt és akkor megcsalt.... Ne haragudj, de ha ezek után még képes vagy nemcsak összejönni vele, de megtisztelnéd azzal is, hogy neki add a szüzességed, hát nem tartod valami sokra. Inkább keress egy rendes fiút.
2011. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*nem tartod magad valami sokra
2011. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Miután megcsalt volt más... majdnem egy évig... de ugyanezen okokból hagyott el... (ha esetleg tovább olvasod, akkor megérted). Ő meg megbánta amit tett, az alatt amíg más barátom volt, végig vissza akart szerezni... Miután megint dobtak, valamilyen szinten menekültem hozzá... Persze azóta már megszerettem... Megint... Tudom, hogy egy szerencsétlen vagyok, meg hülye, stb... Ezt sok embertől megkaptam már, de én csak arra vágyom, hogy valaki szeressen... Nincsenek nagy igényeim...

Illetve keressek másat... Sajnos ezt csak mondani könnyű, legalább is számomra. Nincs valami sok önbizalmam, nem tartom magam jó társaságnak, jó barátnőnek, nem tartom magam csinosnak. Örülök, hogy kellek valakinek... Szóval nállam ez a keressek mást a lehető legnehezebb megoldás.


Örülök, hogy valaki elfogad a problémimmal...

2011. ápr. 14. 18:50
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de te tipikus az a nő leszel, ha nem szeded össze magad, akit büntetlenül lehet megcsalni, verni, ugráltatni, csicskáztatni, mert nem önálló személyiség, társfüggő és elhiteti magával hogy szeretik, közbe magasról lesz*rják. Próbálj meg az élet más területén kiteljesedni és ne egy elb*szott kapcsolatba menekülni, de tudom hiába írom, mert úgyse fogod belátni, de akkor meg ne jöjj ide tanácsért.
2011. ápr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy tanácsot mertem kérni. Ne haragudj. Ezért nem merem a barátaimmal is megbeszélni a gondjaim, sőt senkivel sem...

Tényleg bocsánat, hogy itt legalább próbálkoztam. Na mindegy, köszönöm, az eddigi válaszokat. :) Megpróbálom átgondolom.

2011. ápr. 14. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!