Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hogyan döntsek?...

Nokhenay kérdése:

Szerintetek hogyan döntsek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)


18 éves vagyok, és még szűz. :) Van most egy barátom aki 21 éves, és ő neki már volt egy pár barátnője. Ő 17 éves korában vesztette el. Régen jártunk már egy évet, de sajnos ő megcsalt, és vége lett. Most így másfél év után újra összejöttünk és már 4 hónapja együtt vagyunk. Úgy érzem, már nagyon szeretne velem lefeküdni, de én még nem érzem, hogy kívánnám a szexet, és félek, hogy így nem fogom tudni élvezni a dolgot, és csak kellemetlen macera lesz ez az egész szex dolog. Viszont félek, hogy el fog ezért hagyni, mint ahogy régen is tette. Bár változott azóta, de én félek, hogy újra meg fog csalni azért, ha ennyire elhúzom a dolgot. Szerintetek érdemes lenne így belevágnom ebbe? Vagy akkor hagyjam őt, hiába szeretem... Nem akarom, hogy majd megint egy év után hagyjon el... vagy ilyenek... nem szeretnék több fájdalmat már az élettől, akkor inkább még most, míg nem szeretem megint annyira nagyon, elhagyom én... Szerintetek mi lenne a helyes döntés? És már teljesen össze vagyok zavarodva, nem tudom, örülnék egy két normális tanácsnak. :( Az a baj, hogy nagyon bizonytalan vagyok. Állandóan szorongok, félek attól is, hogy ha mégis úgy döntök, hogy lefekszek vele, akkor csalódni fog, mert tapasztalatlan vagyok... Nekem ő az első olyan barátom akivel testi kapcsolatom is volt (gondolok itt a pettingre). Az elején is rengeteget szorongtam, mikor pettingezni kezdtünk, hogy én mennyire ügyetlen és tapasztalatlan vagyok az eddigi barátnőihez képest (én vagyok az első szűz barátnője). Tudom, hogy mindenbe bele kell tanulni, de akkor is sokszor kellemetlenül éreztem magam és még sírtam is amiatt, hogy nem tudtam, hogyan is csináljam, és mondani kellett, hogy hogyan élvezi, mit csináljak. Ő persze már olyan gyakorlott ebben... és ez egy kicsit zavar, vagy nem is tudom, mit is érzek... Kérlek segítsetek. :(

Illetve érdekelne még valami... valami baj van velem? Miért nem érzem úgy, hogy kívánom a szexet? A petting az jó, azt élvezem és kívánom is, de konkrétan a szex nem érdekel még... Ez el fog múlni? Vagy orvoshoz kellene ezzel fordulnom?


Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát. És kérlek titeket, hogy ne nevessetek, vagy valami, normális válaszokat szeretnék kapni. Tudom, hogy gyerekes a problémám, és szégyellem is, ezért nem nagyon merem megbeszélni senkivel. Így ismeretlenül könnyebb megkérdeni, és remélem kapok rá válaszokat is.


18/L


2011. ápr. 14. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Látom nem a lényeget szűrted le, neked nagyon gyorsan változtatnod kellene a személyiségeden!
2011. ápr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Tudom, én sem vagyok elégedett magammal...

Csak ez nem megy olyan könnyen...

2011. ápr. 14. 20:05
 13/16 anonim ***** válasza:
Én értelek, de legalább hülyeséget ne csinálj. Aki nem képes rád várni, ha nem akarsz vele lefeküdni az nem szeret, aki meg már egyszer megcsalt, és otthagyott megteszi máskor is.
2011. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát ez nem valami bíztató, azért nem hittem, hogy ennyire naívnak látnak olyan emberek akik csak ennyit tudnak rólam. Akkor az ismerőseim?
2011. ápr. 14. 20:16
 15/16 anonim ***** válasza:
Van, aki később érő típus. Én sem kívántam a szexet sokáig, 19 évesen vesztettem el a szüzességem. Kellett hozzá az a személy, aki:) Mással nem hiszem, hogy ment volna. És hozzá kell tennem, neki is az első volt. A te helyedben tuti én is komplexusos lennék, meg tudlak érteni. A bajod, hogy önbizalomhiányos vagy, még abban sem bízol, hogy tudod, mit akarsz. Ismerős ez is. De egy tanácsként azt tudom mondani, hogy csak eszköznek ne használd a szexet, hogy ezzel tartsd meg a srácot. Nem éri meg, akinek a megtartásához ez kell, az nem érdemli meg:). Annyira fiatal vagy még, ne érd be olyannal, akit nem érzel 100-asnak! Ahogy telik az idő, csak lejjebb mennek ezek az értékek... ha alacsonyabbról indul, hamarabb lesz 0.
2011. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jólesett.
2011. ápr. 15. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!