Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan döntsek megtörténjen?

Hogyan döntsek megtörténjen?

Figyelt kérdés
van egy pasim 3 éve járunk de még nem feküdtem le vele szűz vagyok még és azon tanakodom h mit csináljak mert ő már óvatosan célozgat
2010. aug. 12. 13:32
 1/10 anonim válasza:
79%
Hány éves vagy?
2010. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16
2010. aug. 12. 13:36
 3/10 anonim válasza:
100%

Szerintem ha szükségét érzed egy ilyen kérdés feltételének akkor még várj vele.

Egy rakat idegen nem tudhatja te belül mit érzel. Ha ilyen hosszú ideje vagytok együtt akkor biztos szeret és vár még rád egy kicsit :)

2010. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
68%
Beszéljétek meg.Ha 3éve együtt vagytok,nem sok tabu téma lehet egy kapcsolatban.
2010. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem jó az, ha valaki ilyen fiatalon, azaz te 13 évesen kezdi a pasizást, semmi értelme. Érdemes megfontolni mit akarsz, már 3 éve vagytok együtt, biztos van ebben a kapcsolatban annyi, hogy akár vele éld le az életedet is? A tiniszerelem nem egészen ugyanaz, amit felnőtt korában tud megtapasztalni az ember, csak nehogy az legyen lefekszel vele mert már ideje, aztán szétmentek, mert máshol is körül kell nézni. Gondolkodj el azon, hogy nem megszokás-e már inkább a kapcsolat és kényelem, és esetleg azért nem akarsz vele lefeküdni, mert tudod nem ő az igazi... akkor viszont tovább kell lépni...
2010. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hát a korai szerelemhez aki 11-12 évesen kezdi és megunja 14-15 éves korára a csajozást/pasizást és megtalálj az igazit azzal mi a baj?? nem minden ember egyforma kényelmi kapcsolat meg minek?? 14/f vagyok és 6 hónapja vagyok a barátnőmmel és olyan mintha 100éve ismernénk egymást nincs amit meg nem beszélnénk és nem nagyon szeretném ha elhagyna:) de ő remélem nem fog.Volt már kötetek valami intim vagy egyből sexelni akartok??

Jah és szűz vagyok csak de nem kell elsietni jó a petting is :)

2010. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 14. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még várj addig, amíg NEKED nincs rá kimondott igényed, szándékod, hogy lefeküdj vele. Magyarul: ne engedj a nyomásnak - szó szerint sem. :)

[[[[[szerintem 16 évesen minden körülmény mellett korai, még akkor is, ha a Rómeó is Júliában már simán csinálták]]]]]

2010. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Egy ilyen helyzetben a srác igényeit mindenki le.szarja?
2010. aug. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbi sokzárójeles vagyok, egyébként 24 F. Nem leszarja, hanem előrébb valók szerintem egy 16 éves szűz lány igényei. A szex csak akkor jó szerintem, ha mindkét fél egyformán akarja.
2010. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!