Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Pár napja jöttem össze a...

Pár napja jöttem össze a mostani barátommal, de már beszélgettünk a sexröl! Ö már nem szüz, én viszont még az vok! És érdekelne h hogyan döntsek?

Figyelt kérdés
kérdeztem h mennyi ideig vár általában meg lefexik valakivel, .és ö azt mondta h 1hónapot! Szerintem ez kevés idö, m ez alatt még igazán megsem ismerjük 1mást! Én is ugy tervezem mint sokan, h majd avval akibe szerelmes vok. De ugy igazán néha már ugy lefeküdnék valakivel. És nem tudom h tegyem e meg vele, v majd várjak másra? Ugyanis az egyik barátmöm (ö már 30pár éves azt tanácsolta h tegyem meg, mert senki sem fogja megköszönni nekem ezt) 1ezem is vele meg nem is. Valami okos tanács? Am 17 éves vok!
2009. júl. 28. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

ha télleg le akarsz majd vele feküdni azt ugyis érezni fogod! nem nekünk kell megmondani h de márpedig most feküdj le vele!

meg mi az h egy honap után már mehet a menet? fogod a tolat és a naptárba be karikázod mikor egy honapja jártok és na aznap le KELL feküdni vele.... :S

ha arra kerül a sor ugyis érezni fogod!

attol h 17 vagy nem kell az elsö jötmentel lefeküdni

2009. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%

Szerintem azzal feküdj le akibe szerelmes vagy igazán, ne azért mert ez a szokás, vagy mert valaki azt tanácsolta.

Sohasem felejted el az elsőt és ne akard, hogy rossz vagy semmilyen élmény legyen.

2009. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Tedd meg. Tényleg nem fogják megköszönni neked..:)

Egy szűz lánnyal lefeküdni sokkal kényesebb dolog szerintem mint egy tapasztaltabbal.. A szüzesség még távolságtartó ok is lehet (sajnos).. És ha vársz akkor lehet hogy csalódás lesz belőle, míg most egyértelmű, hogy akarod, akkor miért ne éreznéd jól magad? Nem jó dolog tartogatni..

Én tartogattam és nem lett jó vége, mert még mindig az vagyok.. :(

:)


(23,F)

KG

(A kérdezők értékeljék hogy mennyire tetszett a válaszom.)

2009. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

11:07-es vagyok.

Hozzáteszem, hogy akkor tedd meg, ha tényleg akarod..

(Szerintem teljesen rendben az 1 hónap, ha addig elég időt töltenek együtt, és mindketten akarják..)


(23,F)

KG

(A kérdezők értékeljék hogy mennyire tetszett a válaszom.)

2009. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem tizenévesen, szűzen egy hónap várakozási idő nagyon kevés. Minimum 3 hónap, de inkább több! Függ a találkozások gyakoriságától, stb. is, de egy hónap mindenképp kevés, az semmi! Ha szeret, úgyis vár annyit, amennyit akarsz. Ha meg valaki azt mondaná, hogy x időnél nem vár többet, akkor szakít, ez esetben akkor sem feküdnék le vele, ha nekem az az x idő megfelelne - érted?


Amúgy meg, időtől függetlenül: ha nem vagy száz százalék biztos abban, hogy szerelmes vagy ebbe a srácba, és ő is Beléd, nincs meg a bizalom, meg az érzés, hogy ŐT kívánod (és nem pusztán "valakit", a szexet!!!!!!!!!!) akkor ne feküdj le vele. Márpedig nekem ez gyanús, mert aki szerelmes, abban nem merül fel, hoyg más jobb lehet!!!!!!!!!!!!!!


Én is itt csesztem el, pont 17 voltam, mint Te. Ha a srác szerelmes Beléd, akkor MEGTEHETED, hogy leállítod, nem-et mondasz, váratod még (nem direkt kib.aszásból, hanem mert úgy érzed), anélkül, hogy a szakítástól tartanod kéne.


Amit a 30 éves barátnőd mondott, arról az a véleményem, hogy a szüzességet illetve várakozást valóban nem fogják Neked a pasik megköszönni - de nem is azért van egyik sem, hogy a pasi megköszönje Neked vagy értékelje, hanem hogy Neked jó legyen, hogy a TE tempódban történjenek a dolgok! Mert Te meg magadnak nem fogok megköszönni, ha rossz döntést hozol, és nem szívesen emlékszel majd a szüzességed elvesztésére........ Igen, van olyan, aki pl. Isten kedvéért vagy az erkölcsiség nevében stb. váratja a pasit, de olyan is van, aki azért, mert neki így megfelelő. Telejsen normális igény, hogy meg akarod ismerni az illetőt, és azt nem lehet egy hónap alatt. Én most vallom a "körülbelül egy hónap"-elvét, már rég nem szűzen!

2009. júl. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én szerelmes voltam, a baratom 19 volt és szűz, én 18 és szűz, régebbről ismertük egymast, egyszer meg mar jartunk is, és 3 honapot vartunk. igy utolag ezt is kevesellem. nem h 1 honapot..
2009. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
1 honap az nagyon kevés, főleg h még igy ki is jelenti h 1 honap, aztan ha nem akkor viszlát.. ne haragudj, de sztem nem szeret igazan.
2009. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondta, hogy egy hónapot vár rád, és kidob, hanem azt mondta, hogy eddig ennyit várt maximum. Az én barátom is annak idején ezt mondta, én totál beijedtem, és kidobtam, mert én sem akartam még egy hónap múlva neki adni magam. Ő ugye nem akart szakítani, és kérte, hogy beszéljük már meg a dolgokat. Én bőgve mondtam neki, hogy mennyire rosszul esik, hogy ő nem tud egy hónapnál többet várni rám, pedig én szűz vagyok, és én nekem ehhez idő kell. Erre ő nézett rám, hogy ő nem azt mondta, hogy nem vár rám többet, hanem eddig nem kellett többet várnia, mert az esetek 90%-ban a lányok másztak rá. Jah és azt sem tudta akkor még, hogy én szűz vagyok, mert nem mondtam meg neki. Na aztán a tisztázó beszélgetés után mindent máshogy láttam. Ő várt 3 hónapot az első pettingre, ez nála rekordidő volt, de azt mondta, hogy nem szeretné, ha az első rossz emlék lenne, mert csak kényszerből mentem bele.


Szóval az én tanácsom. Először is mond el neki, ha még nem tudja, hogy szűz vagy. Aztán ha valamit meg akarsz tudni egy férfitől, akkor ne általánosságokat kérdezz, hanem kérdezz rá, hogy kibírna-e a te kedvedért több időt. Nehogy úgy járj mint én, hogy feleslegesen idegesíted magad. Aztán ha ezt letisztáztátok, akkor pedig szépen építsétek a kapcsolatotokat, randizgassatok, töltsetek minél több időt együtt, szépen a te tempódban (ami lehet gyorsabb lesz, mint amire most gondolsz) eljuttok majd oda is. A lényeg, hogy ne határozz meg időpontot előre, úgyis érezni fogod, hogy szeretnéd-e vele csinálni vagy nem.

2009. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszi h idöt forditott rám:)Szerintem is 1hónap nagyon keves az elsö alkalomra,tehát én szépen várni fogok,ameddig szertelmes leszek.és amikor majd ugy érzem h na most ö az akiben megbizom,ill rábizom magam majd akk.
2009. júl. 30. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!