Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan döntsek? Akármilyen...

Hogyan döntsek? Akármilyen csajjal tegyen meg vagy várjak az "igazira"?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Gondolom, nem én vagyok az egyetlen fiú, aki ebben a korban túl akar már lenni az első alkalmon vagy aki nem bánna viszonylag rendszeres szexuális életet. De eddig úgy gondoltam, nem sietem el, megvárom inkább az "igazit", vagy legalábbis nem egy teljesen ismeretlen csajjal vesztem el a szüzességem. Mostanában viszont egyre többet gondolok arra, hogy egy olyan lánnyal is megtenném, akit interneten (például itt) ismertem meg és akivel csak egy alkalomra szól nagyobb ismerettség nélkül. Ha nem magamat nézem hanem akárki mást, akkor abban az esetben elítélném, legalábbis nem lenne arról az emberről jó véleményem, aki csak szexért összefekszik egy full idegen csajjal, ráadásul először, mert nem bírt tovább várni egy olyan valakire, akit legalább ismer vagy vonzódik hozzá. (De mi jogon ítélném el, ha én is képes lennék rá, de most nem ez a lényeg.)

Így abba a helyzetbe kerültem, hogy szívesen összejönnék egy csajjal például innen egy alkalomra, de várnék is arra a lányra, aki szeret és akit én is szeretek (akármilyen nyálas is ez). Részben így fontosnak is tartom az első alkalmat , meg nem is.


Te mit tanácsolnál? Voltál már ilyen helyzetben? Ha igen, te mit tettél? Megbántad, ha újraélhetnéd másképp tennél?


2013. ápr. 16. 23:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én úgy voltam vele, hogy megteszem, akivel csak lehet, nem fogok akármeddig várni. aztán megtettem és nem bántam meg
2013. ápr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Innen, szexre, nőt? Az év vicce...
2013. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én vadidegen csajjal még sosem feküdtem le, de barát csajjal vagy ismerőssel már sokszor. Szerintem inkább ilyennel tedd ha megteszed, a kurv@ és társai felejtősek, nehogy rühes legyél.
2013. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

3.

jól mondja, qrva kizárt dolog!

2013. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
K*rvára semmi képp nem gondoltam, csak egy átlagos csajjal akinek nem kell fizetni, csak aki szintén akarja, ezért belement.
2013. ápr. 16. 23:54
 6/17 anonim ***** válasza:
Csefy jól mondja, hogy jól mondom! :D
2013. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6. jól mondja, hogy jól mondtam, hogy jól mondja!
2013. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne misztifikáld túl, hogy "igazi" így, "igazi" úgy, egyszerűen csináld olyan lánnyal majd, akibe szerelmes vagy! :)
2013. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Az lenne az ideális, ha várnál az igazira, de ha már nagyon rajtad van a kangörcs, egész nap csak a kefélésen jár az eszed (mint nekem) akkor ne válogass, gyorsan csempészd be a lompost az első csajnak, aki megáll.
2013. ápr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csefy! Jól mondod! :D
2013. ápr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!