Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hogyan döntsek! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan döntsek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy barátom nem találkoztam még vele,telefonon tartjuk a kapcsolatot.szeretem õt..egy hónapja vagyunk együtt. Elmondott magárol pár dolgot(régen drogozott,rendõrségi ügy..stb.) megbocsájtotttam neki a múltjáért. Most visszszeretne jönni a volt barátom és mindig ha ír,megdobban a szívem,pillangok a gyomorban. Érzek valamit a utána is. Összezavarodtam. Segítenétek?

#Ufvjj
2013. ápr. 13. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kell valakinek a múltját "megbocsájtanod" mikor ahhoz közöd nincs?
2013. ápr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem van a barátom múltjához közöm.. õ akarta elmondani,és õ mondta,hogy bocsássam meg neki.
2013. ápr. 13. 08:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Miaf*sz?! Baratod,de nem.talalkoztal meg vele?!?!
2013. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Zavar is.. :S
2013. ápr. 13. 08:30
 5/8 anonim ***** válasza:
2 Nem a te dolgod más ember multjának a megbocsájtása. Az illetőnek le kéne győznie a lelkifurdalását és gyötrését már. Az árát megfizette a cselekedetének, ha szerencséje van, akkor tud forditani az életén a segitségeddel, és ennyi a történet.
2013. ápr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*Nem a te dolgod más ember multjának a megbocsájtása-maximum akkor ha téged kár ért, vagy sérelem.
2013. ápr. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dehat messze laktok egymastol,vagy miert nem sikerul talalkozni?

Egyebkent,a multjaval.tenyleg ne torodj. Nekem is ebbol voltak oriasi vitak a kapcsolatunkban,vissza eltem vele,hogy ö elmondott olyanokat,amik tenyleg ra,meg pl az elozo noire tartoznak. Es felhanytorgattam neki. Majdnem szakitott emiatt,azota hiaba zavar,megprobalok.nem torodni vele mert ez tenyleg csak az o dolga!!:)

2013. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen messze lakik:(

És pont mondta,hogy mit csinálnék ha én megcsalnám a volt barátommal, és Ő azt mondaná,hogy vége.. Mintha megérezte volna.

2013. ápr. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!