Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan döntsek, nektek mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek, nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Több mint 2 évig jártam vkivel, a legfőbb oka az volt a szakításunknak, hogy bár elég jól megvoltunk nagyon szerettük egymást, másfél évvel fiatalabb nálam és sajnos okosabb vagyok nála. Azért sajnos mert utóbbi időben főleg egyre inkább foglalkoztatott az a dolog, h a jövőben hogyan fog működni kettőnk közt, ha családot alapítanánk hogyan állná meg a helyét, mint Férfi, mint Apuka. Nagyon figyelmes, megbízható, rengeteg mindent megtett már értem és 1 napnál tovább sosem tudtunk egymásra haragudni, nagyon szeretem őt.. A kérdés h ez elég lenne e hosszú hosszú évek múlva? Pontosan az intelligenciabeli különbségek miatt egyes dolgokban én hordom inkább a nadrágot és ez nem jó..Végül 2 év múlva egy utólag bagatell dolog miatt különmentünk és én másnap megismerkedtem vkivel(ennek már 1 hónapja). Eredetileg unatkozásból kezdtem el vele beszélgetni, de egyre komolyabb lett. Elég sok közös van bennünk, órákat el tudtunk beszélgetni úgy h észre sem vettük az idő múlását (egyszer 15 óra hossza is volt skypon) Minden nagyon klappolt és úgy éreztem ő lehet akár a nagy Ő. Eléggé intelligens, helyes és figyelmes. Pár napig minden rendben volt amikor is megtudtam, h az exbarátom elkezdett találkozgatni az exével, attól fogva mintha elvágták vna az addigi kedvemet, folyton rágondoltom egy hétig sírtam nagyon rossz állapotomban voltam. Az új fiúnak(2 évvel idősebb nálam) elmondtam h most nem vagyok vmi jó passzban, ő viszont kitartó, bízik magában és nem ismert még olyan lányt elmondása szerint, akiben ennyire látná a jövőjét és akivel ennyire egy húron pendülne. Abban az egy hétben azt éreztem nem érdekel senki csak kapjam vissza az exem, enni sem bírtam annyira rossz hangulatban voltam. Aztán találkoztam egy hétre rá az exemmel és rájött h még mindig engem szeret ez a régi exe mentsvár volt csak neki..innestől kezdődnek a bonyodalmak, ugyanis ekkora rá kellett jönnöm, hogy az új srác azzal h ennyire megértő volt és h közben megismertem egyre jobban el kezdett érdekelni.. Összefoglalva röviden és tömören, még mindig vannak elég komoly érzéseim az exem iránt és ha elveszíteném nem bírnék egy férfire sem figyelni, ha viszont az új srácnak mondom h ne ismerkedjünk tovább mindig bennem lesz egy kérdőjel, h mi lett vna ha..a fájdalom jelenleg kisebb lenne, viszont hosszabb távon lehet nem hagyna nyugodni, akkora viszont már valószínűleg késő lesz, nem fogadna vissza..Úgy éreztem alaphelyzetben meg tudnám szeretni ezt az új srácot,mára viszont kicsit elbizonytalanodtam ezzel kapcsolatban,így hosszú kapcsolatból kilépve sokkal másabb a helyzet.. múltkor is mikor az új sráccal voltam és felhivott az exem, tudtam h megbántottam és rossz kedve lett, nem tudtam az új srácra gondolni..csak arra h kibékítsem az exem. Ha viszont arra gondolok h visszamegyek az exemhez, félek bennem lesz h kihagytam egy olyan "lehetőséget" amit már pár hónapja elképzeltem magamnak. Választás előtt állok, egyikőjükkel sem szeretném ezt az állapotot tovább folytatni és engem is már nagyon feszít ez a kettős állapot.. Kérlek osszátok meg velem a véleményeteket!

K/21



2013. febr. 10. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit is zavar téged az intelligenciakülönbség, akkor nincs értelme együtt lennetek... ez az érzés nagy valószínűséggel nem múlik el...
2013. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem abban az egy hétben csak azért zavart ez,mert "ami nem a miénk,mindig az kell".

De amúgy dönts amellett,akit jobban szeretsz.

2013. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 év után természetesen az exem szeretem jobban, nem tudom h az új fiút meg tudnám e annyira szeretni ez nyilván akk derülne ki, ha csak rá koncentrálnék, de ez egy hosszú kapcsolat után nehéz..

viszont most h nincs az exemnek senki most is érdekel, csupán akkor éreztem meg milyen is lenne nélküle

2013. febr. 10. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!