Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntsek a 2 pasi közt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsek a 2 pasi közt?

Figyelt kérdés
Na szóval van két pasi, akik közül nem tudom eldönteni melyik lenne az ideálisabb.. Az egyik a szomszéd faluban él és még csak most ismertem meg, de nagyon hajtana rám, a másik a fővárosban él(tőlem 45kmre), ezért nem mindennap találkoznánk(pár év múlva a fővárosba költözöm viszont). A pesti srác nagyon oda van értem, a másik viszont helyesebb, de nem biztos, hogy olyan sokáig tartana, mint a másikkal.. Valaki tanács?
2013. jan. 26. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Ezt még is honnan lehetne tudni??? Ismerd meg őket jobban.

Ha nekem ennyi ismeretem lenne két srácról, nem döntenék sehogy.

2013. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Dobókocka? Pénzérme? Ec-pec kimehetsz?
2013. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak valami tanácsot kérek h hogy döntsem el
2013. jan. 26. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a fővárosit! Hidd el, hogy az a fiú fog jobban szeretni, aki tesz is érted valamit. Meglátod, hogy sokkal többre fogod értékelni, mint a jóképűbb, de felszínesebb férfit.
2013. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A pestivel próbálkozzál akkor. :)
2013. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig válaszd a másodikat mert ha az elsőt igazán szeretnéd a másodikba nem szerettél volna bele!
2013. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de nem szerettem még bele egyikbe se, csak dönteni akarok, hogy melyikre fókuszáljak
2013. jan. 26. 22:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Válaszd a harmadikat és akkor nem őrlődsz a 2 közt!:D
2013. jan. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 I am God ***** válasza:
Ezek a kérdések annyira buták...Honnan tudná bárki is kedves kérdezö, hogy mi lenne jó neked, senki sem ismer sem téged, sem a srácokat, meg van 40 ezer részlet amit nem írsz le. Úgysem lesz örökéletü egyik sem, úgyhogy édesmindegy.
2013. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dobj fel egy érmét, komolyan. Miközben esik le, az egyikhez jobban fog húzni a szíved :)

Amúgy nehéz döntés, téyleg. Én is voltam hasonló helyzetben. Csak nekem volt egy csinos pasi, aki rámhajtott (nem volt szerelmes), és volt egy másik, aki a legjobb barátom volt, és belémszeretett. Én az előbbit választottam, és nagyon jól döntöttem. Pillanatok alatt egymásba szerettünk, és most 2,5éve vagyunk együtt :) A másik srác persze berágott, és sokáig "ku..a" voltam, de kit érdekel? Együtt vagyunk a szerelmemmel és most tervezünk össszeköltözni :)

2013. jan. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!