Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek érdemes elmenni...

Szerintetek érdemes elmenni egy fizetős lányhoz? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, de nem volt még barátnőm, visszahúzódó vagyok, és önbizalom hiányban szenvedek. Kinézetemmel sem vagyok megelégedve, de mások szerint bebeszélem magamnak, mert jól nézek ki.. átlagosan. Nyerhetnék egy prostival önbizalmat??

2013. ápr. 12. 20:54
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Noyydra na ide figyelj! Én aztán küzdöttem rengeteget, százszor különb jobb ember lettem, még nők is leszólítottak, nem is akármlyen! De képtelen voltam velük kommunikálni. Ennyiről van szó. Nem megy, nem tudok velük társalogni. Főleg akkor szar, ha még szituáció sincs.

Mit nevezek szituációnak? Mikor van? Mikor nincs?

Van,ha egy oylan közegben vagy ,amikor akármilyen ürüggyel lazán leszólíthatod, úgy ,hogy nem lesz erőltetett vacak, pl egy oktatási intézményben rendszeresen találkozol vala. Ez egy szituáció. Mikor nincs szituc.?

Egy vadidegen lány egy közterüeleten, aki tetszene de nem tudsz hozzá mit szolni.

Ha pedig te folyton olyan helyeken vagy,ahol nincs szituáció, én rám ez igaz: Utca, plázák, sportlétesítmények. Ezeken a helyeken ismerkedni nem lehet. Mindenki foglalt, meg idegenkedik tartósan a másikaktól, csak a saját köreikkel, klikkjeikkel vannak elfoglalva. Mozira ugyanez a jellemző. Rendszeresen járok egyedül moziba, ott is az összes maca mind a tetves palijával mászkál. Ennyit erről. Nincs szituáció.

Főleg ha balszerencsés! vagy, és mindig ezt dobja az élet,hogy aki kéne, vonzz, az mellett mindig ott van a palija. AKkor nincs miről beszélni.

Ez az egész egy rettentő bonyolult téma, aki okos, az nem bonyolódik bele, nem szenved, hanem keres egy kerülőutat, és azzal kilábal a bajból.

Godolj arra,hogy mennyi! de mennyi házasság megy tönkre, az emberek egy idő után elhidegülnek , a rózsaszín köd szertefoszlik, és csak a kölökbőgés, nyavaja meg a szűrke hétköznapok maradnak! NEm kell ez mindenkinek, nekem sem.

Nem kell annyira hinni benne,hogy pont te leszel a kivétel. Statisztikák nem ezt mutatják. Annyira kell hinni benne, mint hogy jövőhéten te leszel a lottó nyertes. Lehet, de nem VALÓSZÍNŰ.

Viszont százku*rvád lehet, és mind kedves, normális lányok /persze ha jól válogatod meg őket/

Az egész szerelem csak illúzió. Egy óra a prostival szintén illuzió csupán.

A lényeg,hogy te hogy érzed magad, mennyire szórakozol az életed folyamán. / vagy mennyire feszengsz./


Az idő telik. A fiatalságod múlik. Lehet,hogy holnap egy kamionkerék alól figyel ki a kis buksid kifordult aggyal. De nem érdemes várni! Lépni kell. Ez az én véleményem.

De ebben a témában nincsenek stabil álláspontok, van aki így, van aki amúgy gondolja. Ez az én hozzáállásom ehhez a témához!

Sokkal korrektebb egy igazi prostituált, mint egy diszkós rib-anckodó.

A rendesnek nevezett lányokról meg csak annyit, hogy mind foglalt, már amelyik néz is ki valahogy,azokat oktatási intézményben már egy "hozzájuk" való egyed pofa kihalászta magának, és már nagyon be vannak gubózva, ki nem lehet őket robbantani, nem nem!

Te sejthető, hogy ebben a közegben nem tudsz találni, bár fene tudja, csak ezek ilyen dolgok.

2013. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Küldj már magadról egy képet! Lehet nem is vagy eldobandó! Naaa!!!!! :)
2013. ápr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:

Én 24 leszek idén, és jövő héten megyek prostihoz, már meg is beszéltem egy időpontot vele, el fogom veszteni a szüzességem. Nézd, ha azért akarsz menni, mert annyira vágysz a szexre, mint élményre, állandóan a lányokról fantáziálsz és képtelen vagy kezdeményező lenni és nem akarsz csak megdugni csajokat bulikban, amire tuti lenne esélyed (mondjuk én ezt nem szeretném), akkor próbáld meg, de ne bánd meg utána.

Nekem nincs is szociális életem, bár randim volt egynéhány nemrég, barátnőm viszont sose volt. Én úgy vagyok vele, hogy igazán úgyis akkor veszítem el a szüzességem, mikor azzal leszek együtt akit szeretek, viszont nekem jelenleg már túlságosan is csak a szex kell...

2013. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 Noydra ***** válasza:

31es, értem én, hogy mit mondasz. Én mindig segítő szándékkal próbálok ide írni, de van, hogy már a kommenteken felhúzom magam, és nem ez jön le. Erről ennyit.


Amit írtál: Sok házassàg tönkremegy, de sok nem. Az, hogy ha már egy lány megismerésénél arra gondolsz, hogy egyszer úgyis vége lesz, nincs értelme. Úgy minden leszel, csak boldog nem. Ha a jelennek élsz boldog vagy, és rajtad (is) múlik, mi lesz a jövőben. Ez meg az én véleményem.


A másik: Tegyük fel, havonta jársz mondjuk 4szer prostihoz. Az legyen 4 óra. Te abban a 4 órában boldog vagy. Stimmt, semmi gond.

De ha b.nőd van, mondjuk jársz vele 1 éve, akkor 1 éve vagy boldog, ha szerelmesek vagytok főleg. Ehhez ez a véleményem.

A szerelem egy illúzió? Nem tudom minek hívjam, de aki tapasztalja és viszonozva van, az nem gondolkodik rajt, hogy mi az, hanem élvezi :)


Valóban kevés a normális csaj, de pl ha körbenézel csak az ismerőseid, vagy a családod körül, mégis mindenki talál. A kommunikálást lehet gyakorolni, ennél jobbat nem tudok rá mondani...:/

2013. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Noydra igazad van, nyomatta m is egy zöldest, de akkor is a másik oldalt képviseled mint én. Valahol igazad van.

De itt csak arról van szó,hogy ez a prostizás egy átmeneti megoldás, menni kell, ha jelenleg nem látsz más kiutat a boldogság felé. Aztán sodródsz az árral, és lehet ,hogy közben találsz valakit. Akkor meg leáll az ember a prostizással és kész. Ez ilyen dolog. Egy ember,akinek jelenleg nincs jövőképe, főleg szexuálisan, az fölösleges hogy reménykedik ölbe tett kézzel. Annál azért több élményt ad egy fizetett pár óra. Hátköznapokon rejsz, hétvége prosti. Ezzel azért ki lehet húzatni.

Főleg ha még gőződ nincs róla mi a szerelem, mi a párkapcsolat.

Akiket a környezetemben látok, igen mind talált már valaki/ket/ magának, de látom hogy egyik sem tartós, vagy mondjuk úgy 10 ből kettő. Átlagban.

Mind mint a szaros gatyát úgy váltogatják a párjaikat.

Nem alja emberek, jól szituált normális, diplomás is van közük, és mégis. Mind sorra unják ki, vesznek össze, megy tönkre az egész a fenébe. Ez a gyakorlat. Jársz még vele? Áhh,már ezer évóta mással jár effektus stb...

Nem kell várni a nagy ő-re. Vagy eljön vagy nem ,de közte élvezni kéne valahogy az életet. Mert az élet elszáll a fenébe, és nem tudhatod meddig élsz még....

2013. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Noydra figyelj! Kommunikálást lehet gyakorolni. Oké, nincs is gond a kommunikációval, egyetemet végzett emberként nem vagyok a leghülyébb. De az nem mindegy,hogy kivel kommunikálsz. Milyen élethelyzetben, milyen szituáció adott egy jó kibontakozáshoz. Az esetek többségében szinte semmi.

Alig találni egy olyan nőt, aki hozzád való, mind totál másvilág, más érdeklődési kör, vagy vadidegen az útcan, az a legrosszabb, egy fogódzkodó semmi nincs. De a diszkós maca is ugyanaz, mint a vadidegen lány az útcan, csak annyi a különbség,hogy az utcán mászkáló az nem mutat hajlandóságot az ismerkedésre, emez meg a szórakozóhelyre azért megy ,hogy hajlandó legyen. De attól még egy közhely, ahol semmi fogódzkodó nincs, nem tudsz kibontakozni, csak feszengsz, erőlködsz,hogy mi a kibas zott fenét kéne ehhez mégis hozzászólni? Semmit nem tudsz róla, csak lököd az unalmas közhely dumákat, amiket a jobbféle macák már úgyis unnak mint a szart, hisz minden csicskakoma ezzel kullok oda /meg el/ náluk. A korábban linkelt videóban is az egyik lány ezt mondja / a pasik a béna vicceikkel, szövegeikkel stb... valami ilyesmi,a lényeg totál idegennel mindig szar szövegelni.

Ezért kell egy jó szituáció, ami nem mindig adott. Jó szituban van közös téma, érdeklődési kör, ami összehoz, összetart. HA meg mindenki körülötted egy közönyös IDEGEN pofa, akkor nem tudsz mit tenni, hiába tudsz alapesetben a te közegedben jól beszélni. Emezekkel megrekedsz, és csak a kussolás megy, a kínos csend, meg az ég a pofa effektus.

Ez nem kell. Nem jó!

Prostiknál nincs ilyen veszély, ott mindegy hogy mit hozol össze, meg ott a nő beszédesebb, jobb problémakezelő, nem annyira egyoldalú, sajnos a nők zöme az olyan, ohgy ahogy elvárják hogy le legyenek szólítva, akkor ebből ered,hogy azt is elvárja, ham ár te szólítottál le ,akkor te is pofázzál, te nyomjad a szövegelést is pajtika! A nő meg csak bólint, és lószart se tesz. Kinek kell ez?

Na ennyit a kommunikációról!

2013. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 Noydra ***** válasza:

Valóban nem ugyanazt az oldalt képviseljük, ez így igaz.

De mindkettőnk mondanójában van igazság.:)

Neked abban van igazad, hogy valamit tenni kell a kilátástalanság ellen, de ez nem feltétlen mindenkinek a prostizás kéne hogy legyen. Már csak azért sem, mert valakinek ez ugyanúgy lehet rossz élmény, mint egy visszautasítás.


Az a baj, hogy itt azt hiszik, hogy ha elmennek prostihoz egyszer egy alkalomra, akkor 1 óra alatt valami gyökeres változás történik az életükben, de csodálkoznék, ha 20/1 példánál többet lehetne találni erre :)

2013. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Van akinek rossz élményt jelentene. Oké, de ezek azok az emberek, akik eleve nem mutatnak hajlandóságot arra ,hogy elmenjenek ezekhez a lányokhoz! Tehát ,még csak meg sem fordul a fejükben ilyesmi. Aki meg már gondolkodik rajta, az azért kipörgeti fejben előre a mi hogy fog kb. történni helyzeteket, és ha meglépi, akkor több mint valószínű,hogy nem fogja ezt fel olyan ördöngős dolognak.

Az életük megváltozik vagy nem?

Mint írtam, átmeneti megoldásnak totál jó.

Tapasztalatszerzésnek is jó lehet simán.

Főleg ha embernek fogalma sincs róla,hogy milyen egy intim együttlét egy nőnemű lénnyel. Talán pont ez miatt ódzkodik attól, hogy nyisson a nem pénzezős nők felé, mert fél az ismeretlentől. Erre az esetre is jó megoldás lehet szerintem simán.

Mit kéne félni az ismeretlentől?

Azt,hogy szarul teljesít, besüll, nem találja fel magát úgy ahogy kéne, és ez miatt komplexusai vannak az illetőnek. valamelyest én is így vagyok ezzel elárulom, van pofám 27 évesen száznek lenni, fentebb már tudod hogy mi a helyzet, mért nem nőzők...

Az ilyeneknek jelenthet egy pozitív löketet simán.

De ez nem önbizalomtuning, hanem inkább helyzettapasztalás!

2013. ápr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 Noydra ***** válasza:

Ezt igazából te sem tudhatod, ha nem voltál még prostinál...

Itt ennél a kérdésnél is az a lényeg, hogy szerezne-e vele önbizalmat. Én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy nem.

Lehet hogy élvezné(lehet azt is csak többedik alkalommal), de szerintem az, hogy elmész egy prostihoz, gyakorlatilag űríteni a kanosságod, semmit nem változtat a nőkkel való bánásmódodon, vagy sikerességeden...

2013. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
53% igazából nem értem mi ez a pesszimista hozzáállásod, a szöveged alapján udsz beszélni, helyesen írni vagyis hülye sem vagy és értelmesen beszélni korrektűl vagy agyad is van. Nem lehetséges, hogy te generálod ezeket a problémákat magadnak?
2013. ápr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!