Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek érdemes elmenni...

Szerintetek érdemes elmenni egy fizetős lányhoz? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, de nem volt még barátnőm, visszahúzódó vagyok, és önbizalom hiányban szenvedek. Kinézetemmel sem vagyok megelégedve, de mások szerint bebeszélem magamnak, mert jól nézek ki.. átlagosan. Nyerhetnék egy prostival önbizalmat??

2013. ápr. 12. 20:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Mert prostik szolgáltatását azok veszik igénybe, akiknek nincs párjuk, mert bűnrondák. Valamint férjek akik vágynak a kalandra. Te egyikbe sem tartozol bele, szóval csak még jobban elvenné az önbizalmadat, hogy " csak prostival megy". Hidd el, nem nehéz találni egy normális lányt.
2013. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
42%

Rohadtul nem érdemes elmenned egy prostihoz.Gondolj arra,hogyha lesz majd egy komoly kapcsolatod,akkor a párodnak,,nagyon rosszul fog esni,h a szerelme prostihoz fordult anno. Hiába a saját multja,de akkor is.. szerintem.Ha visszahúzódó vagy,akkor az ellen tegyél. Birom az olyan pasikat,akiken látszik,h tetszik nekik egy csaj, de nem tesznek érte semmit!!! Aztán várják a csodát. Én tuti,h nem mennék oda egy pasihoz sem, ha annyi bátorsága sincs,h legalább köszönjön...

23L

2013. ápr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Gondolkozz. Nem a prosti fogja megoldani a problémádat. Olyan szánalmas, ha valaki rögtön rohan örömlányhoz, azt gondolván, hogy az majd orvosolja a gondokat - azokat te magadnak kell megoldanod, nem a külvilágnak.
2013. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
nyerhetnél önbizalmat
2013. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
sajnálom de a mai lányokkal nagyon nehéz kommunikálni csak úgy idegenként.. nincsenek barátaim sem.. és sokat vártam már ha nem teszek semmit a haladásért, akkor sosem lesz barátnőm. őszintén szólva nem is vágyom kapcsolatra, mert voltam már szerelmes, és a pánikbetegségben kaptam magamat... egy lány miatt!! engem inkább a szex hajt. egyébként sem lenne időm barátnőre a munkám mellett.. sajnálom ha rossz benyomást keltettem bennetek, de ez így van sajnos. mái napig gyógyszert szedek..
2013. ápr. 12. 21:04
 6/45 anonim ***** válasza:
Hát én alapból nem értem minek fizet valaki a nőkért, mikor a diszkók tele vannak 17 éves kis ribikkel, akiknek nagyon viszket...
2013. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
38%
Úgy szeretem ezt az idétlen "Mai lányok így meg úgy" szöveget... minden korban volt mindenféle nő, akadjatok már le erről.
2013. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
persze ha milliomos lennék, és bmw-vel járnék, akkor tutira lenne jelentkező. sajnos inkább már az érdek hajtja ezeket a mai!! kapcsolatokat.. épp ezért nem szabad szerelembe esni, és ha én tegyük fel elmegyek tök egyedül barátok nlkül discoba, azzal mit érek el?? ülök egyedül mint egy f*sz? szerintem igen.. de ha egy prostihoz megyek, akkor legalább meglesz, oda adom a pénzt, és kész vége ügy lezárva..
2013. ápr. 12. 21:09
 9/45 A kérdező kommentje:
puha vagyok még én sajna a nőzéshez és az is leszek :/ ez van. nem megy és kész. beletörődök..
2013. ápr. 12. 21:12
 10/45 Noydra ***** válasza:

Kész vége ügy lezárva? Aha... Nem kapnál minőségi szexet egy prostitól ez szinte biztos, de akkor is meg tudnád egy picit hogy milyen, és csak még jobban akarnád utána...

Erre egy hülye sem gondol amúgy aki a prostihoz menekülne? Pedig nem bonyolult...

2013. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!