Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek érdemes elmenni...

Szerintetek érdemes elmenni egy fizetős lányhoz? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, de nem volt még barátnőm, visszahúzódó vagyok, és önbizalom hiányban szenvedek. Kinézetemmel sem vagyok megelégedve, de mások szerint bebeszélem magamnak, mert jól nézek ki.. átlagosan. Nyerhetnék egy prostival önbizalmat??

2013. ápr. 12. 20:54
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Addig míg nem teszed rendbe a lelkedet, nem is lesz boldog kapcsolatod! El kell magad fogadni! Tapasztalat!Békülj ki önmagaddal, aztán menni fog a csajozás!

Mellette nem ártana,ha egy kicsit másképp kezelnéd a női nemet,mert kicsit érdekes a felfogásod,úgy,h nem is ismered őket,hisz nem volt még barátnőd! Hidd el, nem mindenki olyan, h csak a látszat érdekli...Te is csak az olyanokat tudod észre venni ezek szerint. Szerényebb lányokról mi a véleményed? Jah, vagy azok nem is kellenek? Csak a nagymenő dögös csajok? Nahát,azok lehet,h tényleg olyanok,amit leírtál... Kicsit tedd lentebb a mércét...

2013. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Kérdező szerintem menj el, írták sokan, hogy tenni kéne valamit. Ezt én támogatom is, de ez nem kis idő főleg aki igen alacsonyan van, egy normális ember nem önbizalomhiányos neki kicsit kell gyakorolni és kész, de az olyanoknak mint te ez sokkal osszab idő, (kondi sport meg a többi amitől becsülni fogod magad) ezek mind 5+ hónapok kérdése minimum, közbe te meg görcsölsz, hogy végre 22 évesen már te is átakarod élni amit manapság tizen évesen elkezdenek, ez a gondoloat a fejlődésedet csak hátráltatni fogja.


Írta elöttem pár leány, hogy tenni kell érte, azt is írták, hogy előszőr magaddal kell kibékülni, ha magadat elfogadod mások is elfogadnak, de te vágysz a szexre (22 évesen már elég kiéhezett lehetsz) és amíg ez az érzés benned van addig csak lassítani fogod magad és az 5 hónapbó 8 hónapnyi szorongásod lesz. Menj el nyugodtan pipáld ki és kedzj el fejlpdni sportolj edz vagy csináld amit szeretsz, hiddel sokkal felszabadultab leszel, ha túl leszel rajta nem lesz görcs, hogy úristen szűz vagyok/úristen mi lesz ha megtduja, hogy szűz vagyok.


Amit szintén írtak elöttem, de HÜLYESÉG ez a "mi lesz ha megtudja, hogy prostiztál", ezzel ne törődj majd csak akkor ha misz tökéletessel futsz össze aki semmilyen lenézendő dolgot nem tett a szemedben

2013. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 Noydra ***** válasza:

"Törődjön a maga dolgával", "Gyagyás barátnő"...

Ez mutatja az értelmi szintet és azt, hogy miért nem volt senkid, és miért nem is lesz.

"Nekik tálcán kínálta az élet a lehetőséget, szerencséjük volt"

Nem. Én éppen annyit tettem meg azért, hogy ne abba a lelki nyomorba éljek, amibe te, amennyit te képtelen voltál. Gondolkozz el ezen, meg minden szerencsétlen, aki ide jár sírni azon, hogy nem másznak rá a nők.!

2013. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
rendszeresen járok kondi terembe ezzel nincsen baj.
2013. ápr. 12. 21:39
 25/45 A kérdező kommentje:
úgy látom neked is mázlid volt a csajozásban ezért beszélsz így..
2013. ápr. 12. 21:41
 26/45 Noydra ***** válasza:
Pont azért beszélek így, mert tettem érte, amikor én úgy gondoltam. Látom leesett -.-"
2013. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
jó tegyél érte akkor.
2013. ápr. 12. 21:44
 28/45 anonim ***** válasza:
úgy látom,h téged nem is érdekelnek a tanácsok.Aki azt írja, h ne menj,ott az a baj,h "akk élem a szánalmas életem". Ha meg azt írják,h menj prostizni,akk meg az a baj.... Döntsd már el,h mit akarsz.. nem nekünk kell lefeküdni egy prostival. fúúj.... undorító,lesüllyedsz az ő szintjükre! Meg is érdemled,ha ilyen tutyi mutyi vagy
2013. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
igazad van mert itt minden kérdésre ezer féle választ kap az ember, egymás ellen írják a kommenteket. xd ki se kellett volna írnom a kérdést.. majd eldöntöm én mit teszek.
2013. ápr. 12. 21:51
 30/45 anonim ***** válasza:
Sajnos, ez egy ilyen oldal...Mindenkinek más a véleménye. Neked kell döntened! Aztán majd írj,h milyen volt!
2013. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!