Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek érdemes elmenni...

Szerintetek érdemes elmenni egy fizetős lányhoz? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, de nem volt még barátnőm, visszahúzódó vagyok, és önbizalom hiányban szenvedek. Kinézetemmel sem vagyok megelégedve, de mások szerint bebeszélem magamnak, mert jól nézek ki.. átlagosan. Nyerhetnék egy prostival önbizalmat??

2013. ápr. 12. 20:54
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Itt most nem a mai lányokat minősítem, hanem a szórakozóhelyek közönségét. De csak körül kell nézni.



De hát ismered a mondást: akinek nem inge ne vegye magára.

2013. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már a "hegy menjen Mohamedhez" :D

nem csak ülni kéne a buliba.Gondolja arra,h úgyse látom többé a csajt,ha beégek nála... ennyi.

Amúgy meg, a "mai" lányoknak nem a BMW a fontos, tudod a páromnak is vannak problémái,épp ház vásárlás előtt vagyunk, és nem hagyom el,mert "neki nincs háza", " nekem luxus kell, inkább keresek egy milliomost,aki mellett nem kell dolgozni",ő sem szaladgál BMW-vel, mégis vele vagyok SZERELEMBŐL.

Rohadtul ne hasonlítsd össze a "mai lányokat" a prostikkal,akikhez épp készülsz,mert azok az olyanok,h nekik csak a kocsi és a pénz számít.

Te sem vagy különb a "mai" pasiknál, már bocs...Itt van szád, élőben miért nincs???? Második voltam !

2013. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim válasza:

Én 16 évesen voltam így de változtattam, szex nem volt, de csaj már igen...embereld meg magad, fiú vagy vagy nem ?

ha most egy prostival elcseszed az elsőt...azt lehet még sokáig bánni fogod utána!

2013. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
igen, élőben nem nagy a szám a "csajoknál" de egyébként minden rendben van.
2013. ápr. 12. 21:23
 15/45 A kérdező kommentje:
akkor azt mondjátok ne menjek prostihoz, hanem őröljem magamat, és gyötrődjek? hát jó. akkor folytatom az eddigi szánalmas kis életemet. köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 12. 21:24
 16/45 anonim ***** válasza:

6 os! Ki a fenének kell a diszkós tini takony. főleg egy 20 feletti fickó nem egy taknyos tinilányra vágyik általában, hanem egy normálisabb, érettebb nőre, ami 20 tól indul ,de inkább 23 éves kortól.

Diszkóban meg ezek a telepiáztatott, teledrogozott tini férgek vannak. Kinek kellenek ezek a szarok? Nekem nem.

Ráadásul minimum olyan fertő, mint egy utcaszéli, hisz a felíriumos szétdrogozott fejével az kurja meg aki akarja, másnapra azt se tudja ki rántotta végig rajta a retkes beteg faszát. Akkor miről beszélünk?

Egy flegma hulladék diszkós lány,akinek akkora arca van mint egy házimozi heccből arra játszik,hogy mennyi marhát tud hazavágni, mennyit tud lehúzni, aztán elküldeni a fenébe. Elég kamikaze csicska aki egy ilyet bevállal.

Ennél sokkal helyesebb, símulékonyabb és egészségesebb egy jól szituált háznál fogadós prostilány.

Annyi plussz pénzt meg simán megér, hogy nem flegmáskodik mint ezek a kis szarok, meg nem elvárós,hogy hogyan teljesítessz az ágyban. Ha épp nem vagy toppon a szexben, másnap a rohadt barátnőjeivel jól szétkürtölik részegen az előző esti kalandozásaidat. Kb erre lehet számítani.

2013. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
hát, igen. ez is maximálisan igaz..
2013. ápr. 12. 21:31
 18/45 Noydra ***** válasza:

16os, látom sosem jártál még szórakozóhelyen, és nem ismersz/ismertél 20 év alatti, normális értelmes lányt/nőt.

Ez a te "fogyatékosságod", nem hazudni kell helyette látatlanba...

2013. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

Menjél. Érzed, tudod te hogy nem megy az ismerkedés. Itt csak azok pofáznak, akik szerencsések voltak, és az élet tálcán kínálta nekik, volt szituáció, aztán megragadták.

Meg persze a nők, akik mért is bíztatnának, hogy ne ám őket baszogasd, hanem a prostikat. Ne légy ennyire bírka. Ezekkel ne törődj, leszarnak konkrétan tégedet, csak az ő "elv" érdekeiket terjesztik, meg a mellüket verik,hogy ők mekkora királyok voltak, mert felszedtek valakit. Ki nem szarja le! A te életed érzed,hogy kisiklott, nem tudsz most még változtatni, akkor menjél és prostizzál. Semmi bajod nem származik belőle.

Már előre röhögöm ezeket a nők indokai marhaságokat, hogy "mit mondassz majd a barátnődnek, hoyg mia z előzménytörténeted" Ki nem szarja le? Mi köze hozzá? Hazudj azt amit akarsz, és kuss van neki, törődjön a maga dolgával! Nem kell a gyagyás barátnőt minden szarról tályékoztatni. Hidd csak el, a nőknek is megvan bőven az ő kis titkaik, hogy hány fa sz ment már át keresztül kasul rajtuk.... Nem kell vele foglalkozni.

2013. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Soha nem jártam, de ezt pl láttam, meg azért elég sok beszámoló is alátámasztja: http://www.youtube.com/watch?v=T9dCd4d-aig Kb ilyen egy szórakozóhely szerintem. NEkem ez a szar nem kell.
2013. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!