Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, nektek mi a véleményet...

Srácok, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, ha egy lány 16 évesen még szűz és még nem volt barátja, mert tipikusan az az Igazira várós típus ? Na meg szerintetek is ez a ‘normális‘ ?

Tudom, hogy mostanában a fiúk többsége inkább tapasztalt nővel kezd, mert arra nem kell annyira odafigyelni stb.

Én legalábbis ezt hallottamm. Nektek, vélemény ? Kezdenétek ilyen lánnyal ? (Visszajelzések alapján a lány csinos, szép - szóval nem egóból mondom :P )


2013. márc. 17. 23:37
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

milyen haverod ?....

hát nekem már nem adod be h jófej vagy meg normális, már bocs...

a török srácnak meg megvolt rá az oka, hogy ezt mondja...nem közölte, hogy mi, de ezek szerint jobb emberismerő mint én.

ha ennyire érdekel, 20 éves. (y)

2013. márc. 30. 13:37
 42/46 anonim ***** válasza:

Dani, ne mond, hogy nem emlékszel. Láttam a "beszélgetést".

Am jófej vagyok sokak szerint, aztán lehet igazad van :D De az arány nem ezt bizonyítja :P

Amilyenek velem, énis olyan vagyok másokkal.

De amikor ez a srác leírt engem, akkor tudtommal még veled is jófej voltam, és nem volt célom megváltozni, de a srác miatt sikerül.

Egyébként énis jó emberismerő vagyok, és nemtudom emlékszel-e, de még a beszélgetésünk elött itt volt egy kommentem, ahol már írtam a 20 évet, mégha nemis konkrétan rá.

2013. márc. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

milyen dani ? Miről beszélsz ?

Hát sajnálom. Irtam, h én tiszteletben tartom a kérését, ezen nem kívánok tovabb “vitatkozni“ .

Sry de nem igazán értem ezt most... mi az h irtad a 20 évet ? Hogy jön ez most ide ? ....

2013. márc. 30. 15:52
 44/46 anonim ***** válasza:

Te nagyon sötét vagy.

Jó, ezt eddíg is tudtam, de, hogy ennyire? :O

Nem terveztem folytatni, de Te még a születésnapomon is provokálsz az üzikkel.

Mutattam ezt a beszélgetést + mondtam a sztorit barátnőmnek meg pár havernak. Hát jót nevettünk rajtad, és a Török srácon :D

Mondom, pont összeilletek. 2 agyilag zokni.

De ha ennyire oda vagy érte, inkább menjetek szobára... -.-"

Apropó, ő most a pasid?

Mert nekem azt mondtad csak barát, másnak meg, hogy van pasid.

Akkor hogyan is van?

Látom kamuzni azt tudsz, na ennyit rólad.

2013. ápr. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

honnan a f@szomból tudjam h születésnapod van és mégis kit érdekel?!?!?!

ne sötétezzél engem meg b.szki, te vagy az, aki sötét.

Ezesetben örülök, hogy lett egy jó napotok b@zdmeg és röhögtetek egy jót...ez legyen a legnagyobb örömötök.

bár inkább magadon röhöghetnél, amekkora lúzer vagy:D.

Elmondtam, hogy hagyd ki Őt ebből az egészből, de mindig felhozod... ennyi a felfogásod látom. o.O

És ezt is, nehogy üzibe írd, nem, neked meg kell osztani a nyilvánossággal, hogy mit gondolsz.

Kamuzni meg nem szoktam. ;) Képzeld, azóta már a pasim lett, ezért irtam azt az iq bajnok haverodnak - már ha egyről beszélünk.

Neked se csak barátot írtam, irtam, hogy több... de ne zavarjon.

És emiatt meg ne aggódj, megyünk majd szobára. ;) (Y)

2013. ápr. 2. 20:35
 46/46 anonim ***** válasza:

Grat :)

Tényleg... gratulálok :D

Visszaszívom, amit az elöbb mondtam :)

Bocs minden hülyeségért, amit írtam...

Kívánom, hogy legyetek sokáig együtt :)

2013. ápr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!