Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, nektek mi a véleményet...

Srácok, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, ha egy lány 16 évesen még szűz és még nem volt barátja, mert tipikusan az az Igazira várós típus ? Na meg szerintetek is ez a ‘normális‘ ?

Tudom, hogy mostanában a fiúk többsége inkább tapasztalt nővel kezd, mert arra nem kell annyira odafigyelni stb.

Én legalábbis ezt hallottamm. Nektek, vélemény ? Kezdenétek ilyen lánnyal ? (Visszajelzések alapján a lány csinos, szép - szóval nem egóból mondom :P )


2013. márc. 17. 23:37
1 2 3 4 5
 1/46 fospuska ***** válasza:
simán,ha én is annyi idős lennék.:) de nem vagyok.
2013. márc. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:

Nincs vele semmi baj és nem gáz.

Ha amúgy külsőre,belsőre bejön,akkor miért ne?

2013. márc. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
ez így nagyon jó, csak így tovább
2013. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:

'...mert arra nem kell annyira odafigyelni...'

Na az ilyeneket sz.rd le. Egy lányra oda kell figyelni, nem egyszemélyes a szex! Meg egyébként is az a jó benne, kényeztetni :)

2013. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:

Ez a normális!


Ez hülyeség!


Ha tetszik, akkor szívesen megismerném... :)

2013. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
16 évesen még hiába vár az igazira nincs 5% sincs rá hogy megtaláld.. de ha attól még nem kú rnak szét az nembaj..
2013. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:

Semmi baj nincsen veled egy valamit leszámítva. Ne várj az igazira mert ha megjelenik nem fogod tudni, hogy mit kell csinálnod.


Az meg egy nagy baromság, hogy az érett nőkre bukunk. Én sokkal jobban szeretem a kicsit esetlenebb lányokat akiknek még tudok tanítani ezt-azt és vannak hibáik (és ezeket el is ismerik), mint a beképzelt ringyókat akik minden nap rázzák magukat és okoskodnak.


20/f

2013. márc. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Hát őszintén szólva meglepett, hogy ennyien egyetértetek és jónak találjátok. :) de örülök neki, talán akkor még vannak normális pasik :) köszönöm a válaszokat .
2013. márc. 17. 23:53
 9/46 anonim ***** válasza:
Örülnék egy ilyen barátnőnek, de általában 20 alatti srácokkal szóba se állnak...
2013. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem a kor számít, ha elég érett a korához akkor meg végképp nem. Mondjuk én velem egykorú (16) srácokkal tenyleg nem szívesen kezdenék, de csak mert 90%uk olyan éretlen h az vicc :D (tiszt.kiv.) de 17-18tól felfelé már nincs gond.
2013. márc. 18. 00:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!