Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 év körüli srácok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év körüli srácok, mit gondoltok erről, jelezhetek így neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe kb fél éve beleszerettem. Szoktunk találkozni úgy kéthetenként, mert az egész családjával jóban vagyunk. Na szóval a lényegre térek, nem tudom, hogy hogy jelezhetném neki, hogy nagyon bejön nekem, és ugye van a facebook na ott ki tett egy ilyet:


" víz: ellenség :(

cola: barát ^^

burn: szex ^.^

kávé: szerelem 

vodka: csókolozás :)

Na mit iszunk?:DD üzibe!! "


Írhatnám neki a kávét(szerelmet)? Vagy ez nem jó ötlet?

Ha így nem akkor máshogy, hogy jelezhetném neki, hogy én többet érzek barátságnál?


Kérlek írjatok normális válaszokat, és nem, nem csak a neten élek! :)


2011. aug. 2. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
ömm én lány vagyok és szerintem írd neki :)
2011. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknél a fészbúkos kiirogatós dedós hülyeségeknél esküszöm neked nincs gázabb dolog a világon!

Ha rám hallgatsz inkább elmondod neki személyesen, egy megfelelőbb pillanatban, az jóval emberibb dolog.

2011. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet. De nőiesen add elő! Tudod, női büszkeség. Ha csak úgy felkínálod magad, akkor nem fog tisztelni és csak kihasznál. Vezesd rá!
2011. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyár van elmehettek sétálni estefele majd amikor megy le a nap akkor elmondod neki, kicsit hangulatosabb mint a KÁVÉJ.
2011. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a facebookot ki lehetne hagyni az egész játékból, mert úgyis 2 hetente találkoztok, akkor miért nem mozdulsz rá?

Bármit írsz neki (kivéve víz és cola), tudni fogja, hogy több számodra barátnál. ilyen egyszerű.

Remélem hamar kinövöd ezt a facebook-on jelölgetős, kétértelműen írogatós korszakodat, mert vannak egyszerűbb módjai is az ismerkedésnek. Érdemes azokat gyakorolni.

2011. aug. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb találkoztok, rakj elé egy pohár kávét meg egy pohár vodkát azt kész :DDD
2011. aug. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amit irtál az jo ötlet, de szntem a személyes sokkal jobb. beszèlgess sokat vele, mosolyogj rá, szemezz vele, érintsd meg stb. (majdnem 15 F)
2011. aug. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mondd neki msn-en vagy fb üziben, hogy szeretnél neki valami fontosat mondani.ettöl majd izgatott lesz, hogy mi az a nagy titok, amit mondani akarsz.de neten el ne mondd!annál gázabb nincs a világon...majd kéthét mulva találkoztok, amit ö gyomorgörcsben vár, és akkor benyögöd neki, hogy többet érzel puszta barátságnál.innentöl ö is ki fogja tárni a szivét, ha meg nem, akkor kérd meg hogy mondja el mit érez irántad.
2011. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
írd hogy: nagyon szomjas vagyok, szóval mindegy, de a vizet unom, a kóla meg roncsolja a fogakat.
2011. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én visszaírnám, hogy tablettás bort b.meg. Ne erre mit lépsz?

Szánalmas ez az egész f.szbúkra való írogatás, ráadásul milyen gagyi a nagy része.

Ha kell valami, akkor menj oda és közöld vele, hogy mi a helyzet, ne ilyen infantilis szarokkal járasd le magad.

2011. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!