Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, nektek mi a véleményet...

Srácok, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, ha egy lány 16 évesen még szűz és még nem volt barátja, mert tipikusan az az Igazira várós típus ? Na meg szerintetek is ez a ‘normális‘ ?

Tudom, hogy mostanában a fiúk többsége inkább tapasztalt nővel kezd, mert arra nem kell annyira odafigyelni stb.

Én legalábbis ezt hallottamm. Nektek, vélemény ? Kezdenétek ilyen lánnyal ? (Visszajelzések alapján a lány csinos, szép - szóval nem egóból mondom :P )


2013. márc. 17. 23:37
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
:) szerintem nézz magadba először drága ;) helyedben ilyen fejjel nem mutatkoznék :)
2013. márc. 29. 23:14
 32/46 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek, sőt sok más csajnak tetszik, az a lényeg :P
2013. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Elég elb@szott ízlésük van
2013. márc. 30. 00:10
 34/46 anonim ***** válasza:

Török csórikám se százas, azt meg kell hagyni...

Am ha szerinted mindenkinek el van b@szva az ízlése, nemlehet, hogy pont a tiéddel van baj?

Mint mondtam, ne szállj el magadtól!

2013. márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:

ne beszélj így róla rendben ? őt hagyd ki ebből te szerencsétlen. ezerszer különb nálad... pfff...

kössél bele másba ha nincs jobb dolgod engem hagyjál békén.

2013. márc. 30. 10:59
 36/46 anonim ***** válasza:

Érdekes... Te leszólód azokat, akiknek bejövök, ilyenkor meg neked áll feljebb...

Na mind1, 2 gyökér pont összeillik, szóval sok sikert hozzá.

Én végeztem.

2013. márc. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
nem is ismered, mégis milyen jogon mondasz véleményt róla meg gyökerezed ? bár minden fiú olyan lenne, mint Ő... de sajnos a hozzád hasonlókból több van :S ez a baj a világgal.
2013. márc. 30. 12:43
 38/46 anonim ***** válasza:

Többnyire nem vagyok ilyen, nagyon ritkán vagyok köcsög, mint most. De megvan az oka.

Alapból azért szólóm le, mert nem az apád, hogy megszabja kivel beszélhetsz, és kivel nem. Ja igen, a Törökök márcsak ilyenek... világ életemben utáltam őket.

Am ezek szerint énse vagyok neki szimpi, ezek után jogom van kifejteni nemtetszésem.

Apropó, ő hány éves?

2013. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

ja az a legkönnyebb tényleg. utálni valakit úgy, hogy nem ismered. ezzel is csak magadat írod le :) na meg azzal, hogy feltétlenül muszáj volt ide kommentelned, ugye ? nem bírtad ki hogy ne tedd közzé a rólam alkotott véleményedet. Gratulálok.

Nem kellene mindenkit egy kalap alá venni (értem itt a törökökre) ugyanis ő még csak nem is teljesen török... a legrendesebb ember a világon, akit ismerek. És most már megértem miért nem akarta, hogy veled beszélgessek...

Miért érdekel a kora ? Nem mindegy az neked ?

2013. márc. 30. 12:56
 40/46 anonim ***** válasza:

Énmár lírtam magam elötted, de hidegen hagy, mert nemis ismersz... nemtudod milyen a valódi énem.

Am nem lett volna muszály ide kommentelni, de amikor haverom mesélte, hogy mit írtál neki, akkor kicsit meglepődtem, hogy mégis, hogy lehet ilyen köcsög valaki.

Am jelen esetben nem azért írtam le a Török srácot, mert Török, hanem mert szarul esett, amit mondott.

Alapból full normális vagyok, akkoris az voltam, és ilyet mond rám. Na, azóta nembírom, és vagyok köcsög veled is.

Egyébként csak megkérdeztem, mert érdekel a kora. De ez nemtudom miért baj.

2013. márc. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!