Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok, nektek mi a véleményet...

Srácok, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, ha egy lány 16 évesen még szűz és még nem volt barátja, mert tipikusan az az Igazira várós típus ? Na meg szerintetek is ez a ‘normális‘ ?

Tudom, hogy mostanában a fiúk többsége inkább tapasztalt nővel kezd, mert arra nem kell annyira odafigyelni stb.

Én legalábbis ezt hallottamm. Nektek, vélemény ? Kezdenétek ilyen lánnyal ? (Visszajelzések alapján a lány csinos, szép - szóval nem egóból mondom :P )


2013. márc. 17. 23:37
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

Előző: te mázlista. :) Ebben a korban 4 év határeset, és ha nincs kapcsolatod, nyugodtan udvarolj a kedves kérdező kis hölgynek. ;)


(Bár én se panaszkodhatok, mivel egy vonzó, csodálatos , koromhoz jobban illő hölggyel ismerkedem éppen. :) )


" (Visszajelzések alapján a lány csinos, szép - szóval nem egóból mondom :P )"

Áááá, tehát rólad van szó, kedves kérdező! :D csavaros, nőcis megfogalmazás. ;)


Kedves kérdező,

a meglátásom az: háááála az égnek, hogy vannak még 16 évesen szűz lányok, mégpedig ELSŐSORBAN ÖNMAGAD MIATT SZERENCSÉS!!! A nemi életet nem szabad elkapkodni, minimum 16 éves korig jobb várni evvel, a fertőzésveszély és a teherbeesés kockázata miatt, és mert érettségi előtt a tanulmányokat hülyeség miatti baj okán félbeszakítani nem éppen jó dolog... Még a pettinget se ajánlom 16 alatt, mert közösülésre csábít!


Ha nemi életet kezdesz, gumi MINDIG legyen a fiún!!!

Kivéve orálnál, de csak ha nincs nyílt seb (pl .orvosi kezelés után) egyikőtök száján sem, se nemi szerveteken!!!

Közösülést meg minden esetben gumival! Persze lehet kombinálni más fogamzás gátló módszerekkel, de óvszer kötelező, főleg a fertőzés elkerülésére!!!

2013. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:

Szerintem 16 évesen még nem nagyon tudod milyen típus is vagy. Kb alig pár éve vagy a "terepen" még lehetsz rocker / vizigót / cyberpunk és jehovás is mire kitapasztalod milyen is vagy te (akár ebben a sorrendben).


10 év múlva gyere ezzel vissza és akkor majd kiderül mi lesz, vagy mit írsz ide.

2013. márc. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Critler: ja hoppá, nem vettem észre :) na de azért az nem olyan sok :D
2013. márc. 18. 16:29
 24/46 A kérdező kommentje:
#21: köszönöm a kommentedet, tanácsaidat :-) és persze a többieknek is. az az igazira várós dolog. . azt nem úgy kell ám elképzelni, hogy ülök és várom a sültgalambot :D kicsit talán túloztam :)
2013. márc. 18. 16:32
 25/46 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik,hogy 16 évesen még szűz.

Bár szerintem ne várj az Igazira,mert az én vagyok,de én sajnos Budapesten lakok.:D

17/F

2013. márc. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Hjajj de humoros :P de ez vicc, itt mindenki pesti ? :( :D
2013. márc. 18. 19:56
 27/46 anonim válasza:
Én speciel veszprémi. :D
2013. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

Látom törölték a kommentemet, de no problem :D

Hány éves vagyok?

Az lényegtelen szerintem :D

Am énsem vagyok pesti :P

2013. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
kba a srácok 1/3át nem érdekli, 1/3ának imponál is, ilyen srácok midnig is voltak, általában a lányoknál rosszabb a statisztika.
2013. márc. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Perfect leírtad magad kedves kérdező :D

Nem vagy 100-as, mint észrevettem :D

A Törökországi "pasidról" meg ne is beszéljünk XD

Nagyon nagyra vagy magadtól... de ne szállj el, nem vagy nagy szám, sőt... -.-"

2013. márc. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!