Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mit csináljak? Lefeküdjek...

Most mit csináljak? Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akibe 3 éve iszonyatosan szerelmes vagyok,de Ő megmondta,hogy nem viszonzott és,hogy kapcsolatot nem tudna elképzelni. Voltak már köztünk dolgok(csók,kis petting) de még ODA nem jutottunk el. 1x azért,mert alkohol hatása alatt volt és nem állt fel neki,1x meg azért,mert én nemet mondtam(amit nagyon megbántam). De mostanában rengetegeszer be vagyok indulvga és csak Ő jár a fejemben. Az ujjazás sem elég,mert 'vele' nem lehet csókolózni,hozzábújni,megölelni,stb... nagyon ribancnak nézne ha felhoznám,hogy próbáljuk meg AZT? Mással nem szeretnék lefeküdni,mert Őt szeretem és csak Vele tudnám ezt elképzelni. Hogy hozzam föl a témát? 17/L (Tudom,hogy utána csak nekem lenne rosszab,hogy én mégjobban beleszeretnék,Ő meg nem szeretne utána tőlem semmit,de már ez sem érdekel)
2013. márc. 16. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
ha szexelsz vele,akkor neked fog fájni,hogy nincs több,és majd azért fogsz itt sírni.Legyél már tökösebb,és mond meg neki,vagy jártok,vagy semmi se lesz köztetek.
2013. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kéne lefeküdnöd olyannal aki nem szeret viszont... később meg fogod bánni!
2013. márc. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nehogymár lefeküdj vele, ha nem is szeret! Tudom, hogy rossz érzés, hogy nem viszonozza, de az nem fog segítehi, ha lefeküdtök. Egyáltalán nem értem a szitut...nem is szeret, de pettingelsz vele? Figyelj, ezek szerint csak kihasznál, és csak ezért kellesz neki. Én a helyedben megszakítanék vele minden ilyennemű kapcsolatot.
2013. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!