Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lefeküdjek vele?

Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Van barátom akivel 3 hónapja vagyunk együtt és eléggé szeretjük egymást. Még nem feküdtünk le csak pettingeltünk. Ő már nagyon le akar velem feküdni. Szerintetek lefeküdjek vele? (15 éves vagyok)
2013. jan. 21. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne!
2013. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15 évesen? minek? meg 3 hónap alatt? kb lepattana 1-2 menet után...
2013. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem várnod kéne még ezzel! Ha igazán szeret, akkor megérti! Ha nem, akkor meg örülhetsz, hogy nem adtad oda magad neki!
2013. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már a pettingért is szíjat hasítottam volna a hátadon apád, vagy ha van akkor a bátyád helyében.
2013. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
felőlem feküdj.
2013. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

3 hónaposan még mindenki nagyon szereti a párját! véleményem szerint a 10-12. hónapban már bizonyított, hogy a kapcsolat ér valamit!

mellesleg 15 évesen azért elég korai, Te talán érettnek gondolod magad rá, a szervezeted még máshogy vélekedik..


amúgy 15 és 25 között a kapcsolatok több mint 50%a nem éri meg a fél évet!! fél év környékén szokott lenni egy nagy völgy.. ha azon túl vagytok, én akkora tanácsolnám a dolgot, ha annyira akarjátok:)


de akkor is fiatal vagy még!

2013. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Laylah ***** válasza:

Szerintem ne, elég fiatal vagy még hozzá. A helyedben megvárnám, míg legalább a 16-ot betöltöm (az is fiatal még, de azért sokkal elfogadhatóbb). Viszont ha a barátod nagyon hangoztatja, hogy mennyire akarja, meg folyton rá akar venni akaratod ellenére, akkor biztos lehetsz benne, hogy csak arra kellesz neki. 14 évesen én is majdnem belefutottam ebbe a hibába, de végül pont 18 éves koromig sikerült kihúzni szűzen :) és nem bántam meg, hogy nemet mondtam.

22/L

2013. jan. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
75%
"eléggé szeretjük egymást" én is 15 éves vagyok. Én úgy gondolom lehet szerelem és szeretet két ember között ebben a korban is de közel sem elég erős bár vannak kivételek. Én fiú vagyok de 3 hónap után tuti nem hátadra akarnálak dönteni, hanem jobban megismerni és ha valami bajon vagy problémám van megbeszélni. De te tudod neked mi jó.
2013. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 évesen a csóknál tovább nem kéne menni, a a petting is nagyon korai pláne 3 hónap után,az semmi még nem is ismered,az a gyermeki fellángolás amit érzel meg hidd el hamar elszáll,nem tudhatod mennyire lesz komoly a kapcsolat,ugyanis még nem az,majd ha 17 évesen is együtt vagytok szerintem semmi akadálya a szexnek addig foglaljátok el mással magatokat a saját érdekedben.
2013. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ne.
2013. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!