Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele?

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés

7 hónapja járunk és látom h nagyon akarja!



16 l, 19 f


2013. jan. 15. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
ha te is akarod, akkor igen
2013. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
sztem már illene. aztán ha nem teszed meg lelép.
2013. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Yebaby válasza:
Miért ne? 7 hónap sok idő,de csak akkor ha te is úgy akarod!
2013. jan. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
91%
Ezt minek megkérdezni? te tudod mit akarsz nem? ha mi azt mondjuk feküdj le vele, akkor már rohansz is hozzá?
2013. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még fiatal vagy hozzá. de neked kell döntened. mindenesetre ne azért tedd, mert félsz, hogy elveszítheted.
2013. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Csak ha te is akarod és kész vagy rá! És megfelelően védekeztek is. Még mindig. ;-)
2013. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szerintem ne. különben elmondhatod majd: "nekem az úgy volt, hogy már 7 hónapja jártunk, és már nagyon akarta, aztán megkérdeztem a gyakorikérdéseken és ott azt mondták, hogy feküdjek, ezért lefeküdtünk."


persze nem tudom te mit vársz az élettöl, meg milyen álmaid vannak...

2013. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Pj0tr ***** válasza:
100%

Ha már felmerül egyáltalán a kérdés, akkor ne. Nincs sehol leszabályozva, hogy 2. randi csók 10. orál...

Ha emiatt elhagy, akkor nem járnál jobban akkor sem ha lefekszel vele, mert a te vágyaidat, érdekeidet és igényeidet továbbra is le fogja sz@rni.

2013. jan. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolom te kérdezted ugyanezt pár órája, gumi allergiával. Már ott is mindenki csak azt hangsúlyozta, ha le akarsz vele feküdni akkor tedd, csak nem hagy "a majd vigyázok" srácra a védekezés dolgot, hanem TE gondoskodj a védekezésről. 16 évesen még nagyon gyerek vagy egy babához vagy egy abortuszhoz. De személy szerint én még 16 évesen korainak tartanám főleg azért mert a srác akarja.
2013. jan. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne.majd ha elég érett leszel,és kérdés nélkül el tudod dönteni, 7 hónap nem sok idő egy tinikapcsolatban.
2013. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!