Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele?

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, és még szűz.

Sajnos még olyan igazán komoly barátom nem volt..és nem látom esélyét, hogy mostanában találjak valakit.

Van egy srác, akit pár hónapja ismerek...nem keres túl gyakran, de tudom, hogy mikor igen, akkor csak leakar fektetni. Minden találkozásunkkor pettingelünk...és kb. ennyi, mert eddig úgy gondoltam nem így akarom elveszíteni a szüzességem.

De most már nem tudom....az az igazság, hogy egyre többet gondolkozom a szexen, és kívánom is ezt a srácot, csak nem akarom, hogy utána szarul érezzem magam, amiért neki adtam az első alkalmat, pedig nem is érdemli, és nem is számítok neki annyit...

(amúgy mindig az van bennem, hogy többet talán nem is keres...szóval, lehet, hogy nem is aktuális a kérdés, nem tudom)


2012. dec. 21. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne tedd.
2012. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fejedben egy nagy ? van.
2012. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg fogod bánni.
2012. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Miért gondolkodsz ilyesmin? Keress olyat, aki szeret, és akit Te is szeretsz. Ez így megbánós.
2012. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne csináld bánni fogod, az szép hogy eddig megtartottad akkor ne pazarold egy egy ilyen srácra, csak azzal feküdj le akiről tudod hogy szeret téged.:)
2012. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ha pl velem volnál így, önzésből mondhatnám azt h igen tedd meg, de semmi értelme nincs, ha nem szeretjük egymást.

Pedig hidd el, egy bizonyos szinten minden pasi és nő is vágyik a szexre a testiségre, de tényleg jobb egy kicsit megfontolni kivel is akarjuk az elsőt átélni...

Én elrontottam, nem is kicsit, rengeteg gátlással küszködök azóta is, alább olvashatsz róla:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__30556..

2012. dec. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, tedd meg. Ezt nőként írom. A szexhez nem érzelem kell, hanem vágy! A jó szexhez sem feltétlen érzelem kell, hanem jó partner, jó kémia. Jobb túlesni a dolgon, tök fölösleges őrizgetni, ez nem egy bankbetét ami kamatozik... :D Ez csak egy lelki gát a mai világban, amit ha ledobsz, onnantól lazább leszel. :) Hajrá.


(Ha nem szeretnél lefeküdni a fiúval, ne húzd az agyát sokáig pettinggel, nem túl fair dolog)

2012. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7-es.

Ha már ennyire biztatod, feltételezem, nem lenne ellenedre egy kis kufirc mondjuk velem sem! Ugye? Mert hát minek érzelem!?

6-os voltam...

2012. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg. Megbánod. A 7-es meg hülyeségeket beszél,ha nincs érzelem és szerelem,akkor nagyon bánni fogod utána hogy odaadtad egy olyannak,aki nem érdemli.
2012. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kell az ölelés, törődés is. Nem biztos, hogy az első lesz életed párja. Én szerettem azt akivel először voltam. Ha nem szerettem volna utólag bántam volna. Így is nehéz volt. én várnék.
2012. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!