Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele?

Marcsika93 kérdése:

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
A párommal 3 hónapja ismerjük egymást és a kapcsolatunk eddig nagyon szenvedélyes volt viszont én még szűz vagyok. Ő tisztel engem és nem erőltet semmit és én is úgy érzem h szívesen együtt lennék vele és a kölcsönös bizalom is meg van, de azért még is csupán csak 3 hónapja ismerjük egymást. Ti mit gondoltok ?
2012. dec. 26. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:

" Ő tisztel engem és nem erőltet semmit és én is úgy érzem h szívesen együtt lennék vele és a kölcsönös bizalom is meg van"


Ezek számítanak, ezek fontosak, tehát szerintem nyugodtan! :)

2012. dec. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ITT kell megkérdezned, akkor még ne!
2012. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi fogjuk eldönteni? De jó nekünk!
2012. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
egyszer ugy is ki fogod próbálni :) feküdj le vele :DD
2012. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pretty_Fighter ***** válasza:
Ez függ attól,hogy hány éves vagy.A nevedből ítélve 93-as vagy? Tehát akkor már nem vagy kislány,dönts úgy,ahogy jónak látod.
2012. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem nekünk kell eldönteni,de én a helyedben lefeküdnék vele,viszont ha úgy érzed hogy megbánhatnád várjál még vele.
2012. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mi is 3 hónapja vagyunk eggyüt a barátnőmmel és már megtörtént és ő akarta szóval szerintem nyugodtan tedd meg:D
2012. dec. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!