Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi legyen? Lefeküdjek vele ha...

Mi legyen? Lefeküdjek vele ha így alakul a helyzet? Vagy történjen egyáltalán köztünk valami?

Figyelt kérdés
A szulinap bulin az egyik srác aki ott volt ilyen(osztálytársam) eléggé rám volt kattanva. Smroltunk és maszirozott is lesz egy kicsit. Nekem nem tetszik kifejezetten de jó lenne ha összejönnénk vagy lenne valami. De az a baj hogy eléggé csajozos és nem tudom hogy meddig menjek el vele mert még szűz vágyok és nem tudom hogy mi lenne ha lefeküdnénk. Mert az nem nagyon érdekelne hogy aztán szakítanak vagy hasonló csak azt nem akarom hogy utána nem lennénk már jóban. Segítsetek!
2012. nov. 3. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik de azért engednéd ha megdugna. Mi ku*rvának nevezzük az ilyet a környéken.
2012. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
leszarom mit csinálsz
2012. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azt mondtam hogy nem kifejezetten tetszik. Vagyis bem vagyok belezúgva. Attól még tetszik jól néz ki még jofej is.
2012. nov. 3. 11:52
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőket neveznek k.rvának, szóval ha erre a megnevezésre hajtasz, akkor hajrá! A következő kérdésed pedig az lesz, h "Komoly kapcsolatot szeretnék, de nem vesznek komolyan! Miért?". Utálok ilyen kis libákat..
2012. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Buta vagy...sajnálom. :(
2012. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval csak azért dugnál vele, hogy elveszítsd a szüzességed. Ne haragudj, de ez nagyon buta hozzáállás és még butább emberre vall. Nem kell szerelmesnek lenni az elsőbe, de kell egy bizonyos agyi érettség akkor is.
2012. nov. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
4. hozzászóló vagyok:Még hozzá tenném, h ez a baj az ilyen kis csitrikkel, h azt se tudják, h 2 ember miért szeretkezik, miért feküdnek le egymással... Azt gondolod, h ettől te már nagy nő leszel ha ágyba bújsz valakivel? Hát akkor elárulom, h pont ettől vagy még kislány, mert ilyen gyenge a felfogásod erről a komoly dologról!
2012. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, dugjál vele. Kérj érte pénzt is, legalább valami jó is lesz benne :D ostoba....
2012. nov. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Oké és ha nem fekszek le vele (ennek eddig is kb 10% esélye volt) akkor történjen köztünk valami?
2012. nov. 3. 12:08
 10/18 anonim ***** válasza:

Hát ha már esze nincs.... valami jó is legyen benne :D


Amúgy az ilyen nem tetszik, de lefeküdjünk-e kérdésekre azt tudom csak mondani ,hogy a te döntésed. A szex normál esetben két ember spirituális, együttléte, ahol mindketten a mennyekbe röpülnek. A gond csak az, hogy általában a csajoknak nagyon mély bizalom és nagy nagy szerelem kell ahhoz, hogy ezt elérjék.


Mivel neked a fenti két feltételből egyik sincs, így egy magasztos dolgot mélységesen leredukálsz egy biológiai szükségletté. Tehát ne lepődj meg majd, hogyha nem azt érzed ami a nagykönyvben meg vagyok, írva... hanem kb. csak annyi pluszt ad az életedhez, minta otthon megvacsoráztál volna.

2012. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!