Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi legyen? Lefeküdjek vele ha...

Mi legyen? Lefeküdjek vele ha így alakul a helyzet? Vagy történjen egyáltalán köztünk valami?

Figyelt kérdés
A szulinap bulin az egyik srác aki ott volt ilyen(osztálytársam) eléggé rám volt kattanva. Smroltunk és maszirozott is lesz egy kicsit. Nekem nem tetszik kifejezetten de jó lenne ha összejönnénk vagy lenne valami. De az a baj hogy eléggé csajozos és nem tudom hogy meddig menjek el vele mert még szűz vágyok és nem tudom hogy mi lenne ha lefeküdnénk. Mert az nem nagyon érdekelne hogy aztán szakítanak vagy hasonló csak azt nem akarom hogy utána nem lennénk már jóban. Segítsetek!
2012. nov. 3. 11:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy történjen-e köztetek valami, ha szex nincs???? Le akarod szopni, vagy mi? Te tényleg ennyire ostoba vagy?
2012. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nézd Édesem!

A kérdés a következő:

Szereted? Bele vagy zúgva?

a, nem -> ez esetben teljesen feleslegesen strapálod magad, mert semmivel nem leszel előrébb, mintha hagynád a fenébe.

b, igen, akkor meg vesd rá magad.


Azt érzi az ember ha szeret valakit.


De ha csak azért mászol rá, vagy simogatod vagy mit tudom én, mert "jófej" meg "népszerű" akkor kb. beálltál a partirib@ncok táborába, akiknek semmi létjogosultságuk sincs ebben a világban. Mert azon kívül, hogy vannak és egynémelyeik fiú élvezi, a maradék meg mélységesen megalázónak tartja hogy ilyen csökevény érzelmi intelligenciájú nőstények rájuk másznak ms hasznuk nincs.

2012. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a kijelentésével h ha szex nem is akkor más legyen-e kijelentésével mint elárult..Már lassan sorban áll a partipics.k táborába! Egyszerűen nem érti meg, h miről beszélünk itt neki, szóval ne pazaroljuk rá az energiáinkat: Sz.pd le szerintem! XD
2012. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*mindent
2012. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Oké oké felfogás hogy ilyet csak a ribancok tesznek. És én nem akarok végképp az lenni. Barátnőm nagyon az és utálom emiatt. Szóval nem lesz semmi lekoptatom köszi a válaszokat.
2012. nov. 3. 12:27
 16/18 A kérdező kommentje:
Vagy inkább nem érdekel hogy hogy mit mondták az én életem azt csinálom amit akarok. A saját eletszemleletem szerint cselekszem.
2012. nov. 3. 12:56
 17/18 anonim ***** válasza:
A krválkodás mióta életszemlélet? :D
2012. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azóta amióta élvezed az életét. És nem értem ha egy pasi mondaná ugyanezt amit én egyből mindenki mondaná hogy mekkora jó neki. És ne gyertek a kulcsal meg a kulcslyukkal mert visszafelé is igaz.
2012. nov. 3. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!