Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért zavar egyeseket annyira,...

Miért zavar egyeseket annyira, Hogy még szűzek?

Figyelt kérdés
Sokan a környezetemben, főleg fiúk de a jó pár lány is cikinek tartják ,Hogy szűzek , inkább letagadják, és tapasztaltnak hazudják magukat vagy ellenkezőleg ,szégyenkeznek miatta . Véleményem szerint érték a szüzeség amit Nem kell letagadni. Érdekelne mások miért tartják v. miért Nem tartják égőnek ?
2013. febr. 15. 12:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#16 Mikor írtam én olyat, h csak ez a két típus van?
2013. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

nekünk le kell tagadni mert úgy vonzóbbak vagyunk :P

f19

2013. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Engem végülis nem zavarna annyira, csak sajnos olyan agyament, idióta világban élünk, hogy szinte mindenhonnan ez folyik: ne törődj a múlttal meg a jelennel, csak csináld minél gyakrabban és minél több emberrel! Még rímel is, bár nyilván nem annak szántam.

Aztán a korom is már nagyon frusztráló, emellett természetesen nagyon kíváncsi vagyok arra is, hogy milyen érzés lehet ez az egész.

Mindez nagyrészt annak köszönhető, hogy mindig is nagyon félénk, visszahúzódó voltam, és még szerencsém sem volt, mert interneten azért sikerült egy pár lánnyal megismerkednem az évek folyamán, de ők végül visszautasítottak. Akik pedig irántam mutattak érdeklődést, azok meg valahogy nekem nem jöttek be kinézetre, vagy pedig messze laknak tőlem. Egyszerűen nincsen lehetőségem ismerkedni.

Nagyon kevés emberrel találkozok nap mint nap, de soha sem lehet azt tudni, hogy esetleg ha valakivel beszédbe elegyedek valahol, és errefelé terelődik a téma, akkor ki kérdezi meg, hogy van-e barátnőm. Ha pedig esetleg azt kérdezi, hogy nem is volt-e még, akkor innentől kezdve már egyenes út vezet a kérdésben említett dologhoz. Tehát be kellene vallanom az illető személynek a számomra roppantul kínos igazságot. De most már eljutottam addig a gondolatig, hogy ha netalán ez szóba kerülne valahol, aminek persze igen kicsi az esélye, akkor talán le kéne tagadnom. Már ezen is hezitáltam néhányszor.

Ezek a fent említett tulajdonságaim sajnos az egész életemre rossz hatással vannak, tehát messze nem csak ezt a problémát érintik. A szüzesség már csak egy következménye mindennek.

Prostituálthoz nem merek menni, pénzem sem nagyon van rá, bár ezen már talán nem is múlna a dolog. Egy ilyen mindentől félő embernek, mint én, olyan alapvető dolgokkal kell megküzdeni, amire egy "átlagember" nem is gondol. Igazából, én már nem is tudom, hogy nekem milyen kapcsolatra lenne szükségem.

2013. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egy kis pontosítás: "ne törődj a múlttal meg a jövővel", - ezt akartam írni a hozzászólásom elején, bár úgy is kifejezi a lényeget, ahogyan leírtam.
2013. febr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!