Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért zavar egyeseket annyira,...

Miért zavar egyeseket annyira, Hogy még szűzek?

Figyelt kérdés
Sokan a környezetemben, főleg fiúk de a jó pár lány is cikinek tartják ,Hogy szűzek , inkább letagadják, és tapasztaltnak hazudják magukat vagy ellenkezőleg ,szégyenkeznek miatta . Véleményem szerint érték a szüzeség amit Nem kell letagadni. Érdekelne mások miért tartják v. miért Nem tartják égőnek ?
2013. febr. 15. 12:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%

Én sem értettem ezt sosem.

Amúgy meg másnak semmi köze hozzá és még joga sincs kiröhögni ezért

2013. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kortól is függ. 18 évesen még nem ciki szűznek lenni, sőt lányok esetében erény, ugyanez 30+ évesen már sajnálatra méltó.
2013. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Azért tagadják főleg 20-on évesen, hogy ne tartsák őket bénának azért mert még nem sikerült összehozniuk egy menetet sem.
2013. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
azért, mert körülöttük mások meg fiatalabbak, de csinálják. teljesen normális reakció.
2013. febr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%

Társadalmi megfelelési viszketegség


Egyébként akinek már volt orgazmusa az már nem szűz.

Az már nem tekinthető ártatlannak. Azt már hajtja a vágy

2013. febr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb baj a haverokkal, barátnőkkel van. Mindegyik nagy mellénnyel meséli hogy így megy a szex, meg hogy már mióta csinálják, a szerencsétlen kis szűz meg nem meri bevallani az igazságot, mert ki fogják cikizni érte.
2013. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek
2013. febr. 15. 13:08
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, de engem már 16évesen nagyon zavart. Mégse mentem bele egyéjszakásokba, úgy voltam vele h megadjuk a módját.


Azé tartják égőnek mert menő mostanában ha valaki reszel össze vissza. Viszont szerintem inkább erény.

24/F

2013. febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, hogy még az vagyok, majd eljön az ideje. Aki meg ez miatt lenéz, hát így járt, nem érdekel mások véleménye. 20/F
2013. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Tudod ez általában azokat zavarja, akik szeretnének már dugni, csak nulla az önbizalmuk csajozni, és azért akarnának prostihoz mennyi, másfelől/vagy meg nem is tudják hogy mit akarnak, csak azt látják hogy sokan dugnak össze vissza, és akkor ők szeretnének a "többséghez" csatlakozni.

Viszont úgy mint én, akinek van önbizalma, ismerkedik csajokkal/vagy nem, de tudja hogy mit akar, vagy mit nem. Nem pedig azt nézi hogy ki hány évesen, kivel veszti el, vagy hogy ki hány nőt dug meg, azt a legkevésbé sem fogja zavarni hogy még szűz.

2013. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!