Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért zavar egyeseket annyira,...

Miért zavar egyeseket annyira, Hogy még szűzek?

Figyelt kérdés
Sokan a környezetemben, főleg fiúk de a jó pár lány is cikinek tartják ,Hogy szűzek , inkább letagadják, és tapasztaltnak hazudják magukat vagy ellenkezőleg ,szégyenkeznek miatta . Véleményem szerint érték a szüzeség amit Nem kell letagadni. Érdekelne mások miért tartják v. miért Nem tartják égőnek ?
2013. febr. 15. 12:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Mert egyesek csak a nyűg van a szűz lányokkal , mint egy tapasztaltabbnál.
2013. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
egyesek szerint *
2013. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok és szűz. Igen néha szégyelltem én is, főleg mikor a gimi 1. osztályában (14-15 évesen) a lányok már azt beszélték meg hogy kivel-mikor-hogyan. Aztán 16-17 évesen meg már végképp mindenki túl volt rajta. Jöttek az osztálykirándulások, előjött a "beszélj magadról" téma, meg hogy voltam-e már pasival. Mikor azt mondtam nem, az volt a válasz: Neeem? Hogyhogy? A férjednek tartogatod magad?

Én meg csak néztem, mert hát semmi ilyesmi gondolatom nincs, csak bárkivel nem akartam összejönni. Lett volna rá alkalmam hogy lefektessenek, de nem akartam. És nem bánom hogy nem mentem bele, főleg hogy az egyik egy jó nagy kretén volt, aki csak arra megy.

2013. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
A fiúkat azért zavarja, mert a lányoknak nem kell szűz pasi. A lányokat pedig azért, mert köztük manapság menőbb ribancnak lenni, mint szűznek.
2013. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
20%
A szüzesség nem érték/dicsőség. A szüzesség állapot. A szex sokkal jobb dolog mint a szüzesség ;).
2013. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

# 14/15. Aha. Szóval a te véleményed szerint két típusú lány van.

-Ribanc

és

-Szűz


Gratula , ügyes vagy kisfijam...

2013. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
(mielőtt még elküldesz nyelvtan órára, direkt írtam úgy.)
2013. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
páran úgy gondolják, hogy emiatt ők kevesebbek, le fogják nézni őket, hogy senki sem fanyalodik rájuk. persze nem gondolnak bele abba, hogy ha igazán akarnák, biztosan akadt volna valaki, de azért annál ők is igényesebbek, tehát önként azok, és ez erény szerintem.
2013. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mer azt hallod mindenhonnan hogy ez a legnagyobb élvezet (és nincsenek olyan következményei mint a drognak) és jó lenne ebbe is belekóstolni.Pláne ha a többi nagy élvezet (evés, álmodás, recska) már nem elégít ki annyira mint régen... Meg sokan mondják hogy ez az amiért érdemes élni. Jó lenne tudni vajon így van-e mielőtt kinyúvadok. Lehet igazuk van és akkor lenne motivációm... Mert most nincs.
2013. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
En 20 vagyok, szuz, es ezt nem mindenki elott vallalom oszinten. Nem azert, mert cikinek erzem, hanem, mert sokan lesajnaloan neznek es, ha a szexrol beszelgetnek kihagynak, vagy tulzottan finomkodnak, mert ugye en nyilvan nem ertek hozza. Ez egy ido utan kellemetlen.
2013. febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!