Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves, teljesen tapasztalatl...

24 éves, teljesen tapasztalatlan szűzként hogy juthatnék nőhöz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 17:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
11%

Az tény, miszerint a nők a férfiak 80%-át rondának tartják:


[link]


Az is tény, hogy a 35 év alatti korosztályben több a férfi, mint a nő, a 20 éves korosztályban ez 106:100.


2005-ös adat: [link]


Az is tény, hogy női prostiból összehasonlíthatatlanul több van, mint férfiből. Menj fel ilyen rosszlanyok.hu és hasonló oldalakra, ők csak a középkategória. Aki a 6-os út mellett van, meg a Hiltonban, azt add hozzá pluszba. Ugye, párkapcsolati szempontból ők sem relevánsak. Max. a stricijükkel.


Ugye a homoszexuálisokkal nem foglalkozunk, mert az mindkét nemből megtalálható, így nem ront az arányon.


És folytatván a gondolatot, miszerint sok 40-50 körüli férfi választ 20 év körüli nőt magának, sokan közülük többet is kitartanak, ma is volt egy olyan topik, hogy az ágyasaival mentek együtt nyaralni édes 4-esben. Ugye a 40 feletti életkorban több nő van, mint férfi, mégis a 20-as korosztályt "fogyasztják", ahol már eleve biológialilag/demográfiailag nőhiány van. Kimutathatóan több a házas nő ebben a korosztályban, mint a házas férfi, pont emiatt. A 25-30 éves korosztályban ez kb. 130:100 (elég durva szám!!!!)


[link]


Tehát kb. ha csak azt nézzük, hogy a 20-30-as korosztályból nemek szerint, hogy ki válaszható, mint potenciális párkapcsolat jóindulattal kb. 10:3 az arány.


Tehát azt a 3 szabad nőt 10 férfi ostromolja! És azokból szelektálnak, úgy, hogy a 80%-ukkal nem kezdenek, mert nem találják vonzónak, tehát az akkor 10:0,6, tehát 100:6. Tehát ha nem számoljuk beleazokat, akik prostihoz járnak, akkor 94% jön ki. Az előző válaszadóhz hasonló "vadhajtások" kb. 80% körülire redukálják a fapfapperek és a k.urvázók arányát.

2013. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
"Tehát ha nem számoljuk beleazokat, akik prostihoz járnak" - Mármint ha szűznek vesszük a prostizókat, holott nem azok, de párkapcsolat nyema, így értettem.
2013. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nézd én 23/F vagyok, lassan közelebb a 24-hez. Én is szűz vagyok, és egy otthonülő, introvertált típus. Barátnőm sose volt. "Haverjaim" vannak inkább... De ha hiszed ha nem randiztam már, eddig interneten összesen 4 lányt ismertem meg, közülük 3-mal találkoztam. Én azt a hibát követtem el eddig, hogy beleéltem magam egyes dolgokba, hogy ezentúl minden milyen szép és jó lesz, mert végre randizom valakivel. Ez az ami hiba. Mert ez elvakít, és képtelen vagy jól érezni magad az illetővel, ezt az elmúlt fél évben már megtanultam jól.

Én azt mondom, ne menj prostihoz, hanem szerezz önbizalmat, és barátnőt. Ha mások látják, hogy jól érzed magad a bőrödben, amiket csinálsz azt szívből csinálod, akkor tetszeni fogsz nekik, mert egyéniségnek látnak majd. Csak egy tanács: légy kezdeményező, de ne túl rámenős. Én tudom magamról, hogy ha a szexre kerülne a sor, én kiadnám magamból a férfi állatot, ha addig úgy is látna a csaj, mint egy visszahúzódó srácot.

Na remélem leszűrted az egészből a lényeget! :D

2013. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!