Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves, teljesen tapasztalatl...

24 éves, teljesen tapasztalatlan szűzként hogy juthatnék nőhöz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 17:17
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Szinte sejtettem, hogy nem egy szegény sorból kitört kőgazdag illetőhöz van szerencsém...

Én kívánom, hogy legyen jó melód, miután végeztél.

Viszont, te beleszülettél a "jómódba", tehát ne találd már ki magadtól, légyszíves, hogy mennyire könnyű/nehéz jó melót találni ma Magyarországon, ha nincs befolyása apunak.

2013. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Ezzel alaposan mellélőttél, mert másik városban járok egyetemre, nem ismerik édesapámat, szóval nem "apu befolyása" döntött. És mint mondtam, elég sok mindent letettem arra a bizonyos asztalra (hallgatóként nem sokan értek el ott ennyit). K*rva sok munka és tanulás, nem is nagyon lett volna időm ilyen "csajozós" problémákon agyalni... El is vett pár évet ilyen szempontból az életemből.

De még mindig nem értem, hogy ez hogyan kapcsolódik a témához. Ha nem tűnt volna fel, a "gyúrást" és "kőgazdagot" ironikusan írtam. Mellesleg tudok olyan párokról, ahol a fiú sokkal szegényebb a lánytól. Hoppá, hogy lehet ez?!

2013. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Mekkora ökör vagy helikével egyetemben! Az ilyen ne is jusson lukhoz! Ez a természetes szelekció!!!!!
2013. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Bár lennél a helyemben. Te se tudnál normális felfogással gondolkozni, az fix.
2013. jan. 4. 10:23
 25/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki az ökör, talán nem az, akinek csak személyeskedésre futja?
2013. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Az én pasim se nem "gyúrós" se nem "kőgazdag" akkor hogy is van ez kedves nyivákoló, kifogást gyártó férfinak nem nevezhető egyedek? Ja hogy ő viszont férfi na ez a különbség.
2013. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Mi nem egyedekről beszélünk, hanem a rendszer működéséről, a mit az egyedek viselkedése alkot. Te vagy a rendszer vadhajtása.


Attól, hogy páran megnyerték a lottóötöst, elhisszük, hogy van olyan ember, aki tényleg megnyerte, de belátjuk, hogy a lottózás csak nagyon kis eséllyel vezet öttalálatoshoz. Mert a rendszer úgy működik.

2013. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#27: Csak az a bökkenő az elméleteddel, hogy a lottó 5ösre kb. 1:44millióhoz az esélyed, míg kb. a fiúk/férfiak 90%-ának volt minimum egy (de inkább több) barátnője 25 éves kora előtt. Ha pedig ennyi gyúrós, kőgazdag van az országban akkor ez egy kib@szott Hollywood lenne...


Szóval elképzelhető, hogy ti vagytok egy működő rendszernek a vadhajtásai.

2013. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Az a 90% inkább 20%, a kutatások szerint. Ha 90% lenne, nem dübörögne a prostiipar annak ellenére, hogy a tarifáik soha nem látott mértékűek, és a piac is telítve van (hivatásos) lányokkal.....
2013. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Helike, nehogy azt próbáld nekem bemesélni, hogy a 25 éves férfiak 80%-a szűz, különben tökön szúrom magam...
2013. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!