Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi az a petting? Lehet hogy...

Majomajom kérdése:

Mi az a petting? Lehet hogy hülye kérdés, de elég tapasztalatlan vagyok

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 22:54
 1/10 anonim válasza:
2012. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szex minden formája, a behatolást leszámítva. Simogatás, csók, a partner kézzel vagy szájjal való kényeztetése például idetartozik.
2012. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

gerund

pet+ing a szóvégi t kettőződik

2012. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az orális szex,nem a petting része
2012. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Miért?Az már behatolás a hüvelybe a pénisszel???Ja ezt én sem tudtam köszi!! :))
2012. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a petting az az előjáték az orális szex pedig nem előjátéknak számít az is közösülés csak nem vaginális szex vagy anális szex hanem orális szex
2012. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Az hogy simogatjátok a másikat, csókolztok, szájjal,kézzel elégitítek ki egymást az mind a pettinghez tartozik.

Ha komoly kapcsolatról van szó,akkor nagyon fontos h ne egyből az ágyat nypmjátok,hanem a petting révén megismerjétek a másik testét mi az ami neked és neki is jó :)

Tapasztalatlanként neki esni a szexnek nem jó dolog, barátnőimtől hallottam már egyet s mást

az orális szex szerintem még a pettinghez sorolható,mert nem következikbe közben a behatolás,de ki ahogy érzi :)

16/L

2013. máj. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de az orális szexnél is van behatolás,ugye a szájba tehát abszolút nem a pettinghez tartozik
2013. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor a TEK-es ek jönne vendégségbe, akkor általában van behatolás, és az sem sima petting!
2013. máj. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!