Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok! Ti mennyit...

Szűz lányok! Ti mennyit akarnátok várni a párotokkal az első szexig? Kort is kérek!

Figyelt kérdés
De ha külön veszitek akkor a pettinget is ide gondolom, bármit.

2012. szept. 24. 17:58
 1/8 Fülünyúl ***** válasza:
Én egy évig vártam, mielőtt a fiúnak adtam volna magam. Kitartó volt, és szeretett, erről volt időm garanciálisan meggyőződni. Aztán utána mindent megkapott, még talán többet is mint várt... ;)
2012. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Petting pár hét.

Szex pár hónap.

18/L

2012. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Régóta ismertem a fiút, már azelőtt jártam is vele, de fiatalok voltunk, így egy hónap újabb ismeretség után lefeküdtem vele - igaz nem jártunk akkor, sőt utána hónapokig csak olyan vagyunk, de mégsem fázisba voltunk. Egy éve azonban együtt vagyunk.:)
2012. szept. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pár hét volt, 15 évesen
2012. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
legalább 2hónap vagy még több attól függ milyen gyakran találkoznák vele és mennyire ismertük meg egymást
2012. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előre nem tudnám megmondani, inkább fogalmazzunk úgy, hogy addig várok, amíg rendesen megismerem és megbízom benne.

Nem kerítek nagy feneket ennek az egész szüzességnek, csak tudjam, hogy normális fiúval van dolgom, illetve hogy ő is komoly és hosszútávú kapcsolatot keres.


Kb. néhány hónap lenne konkrétan. Mondjuk 3-4, persze ez sokmindentől függhet, lehet akár kevesebb is, vagy picit több. Ez még szerintem nem emberkínzás, aki pedig ennyi időt sem tud türelemmel kivárni, azt nem is érdekeltem igazán. Én már csak ilyen régimódi vagyok, szeretném előbb megismerni a páromat, mielőtt rátérnénk a lényegre.

Petting persze ennél picit korábban is jöhet. :)

21L

2012. szept. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elsot mindenfelekeppen szeretnem ha kulonleges lenne es olyannal veszitenem el akibe megbizok, ehhez pedig kb fel ev kene...

16L

2012. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 magyarszilvia válasza:

én még szűz vagyok de már pettingelem a szüzesség elvesztése komoly dolog én 3 hónapot legalább várnék

ko5r:13

2013. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!