Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig voltatok/vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig voltatok/vagytok együtt az első párotokkal?

Figyelt kérdés

Mennyire valószínű, hogy az első barátnőmmel legyek életem végéig? :)


több mint fél éve vagyunk együtt, mindkettőnknek ez az első kapcsolata! 15-16 között vagyunk.


2012. szept. 2. 21:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
uff, ez lehetetlen.. annyit változtok az idők során h fuu.. mi 3 évig voltunk együtt. elég is volt belőle annyi....
2012. szept. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
3 hónap, persze ment a tervezgetés, hogy örökre együtt, meg minden :D
2012. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
Úgyis olyanokat fognak ideírni, hogy nincs sok esély. De szerintem van. Mindig van remény. Ne gondolkozz rajt, élj a mának! A válaszok úgyis csak elszomorítanak majd, mert nem ilyenre vársz. Én azt mondom, bármi lehetséges. Vannak ismerőseim, akik ilyen fiatal koruk óta együtt vannak. Nem is egy. (pl.szüleim is.:D)
2012. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
de mi értelme tervezgetni? ugyis ugy lesz ahogy lesz, nem? sztem nem egészséges egy vkivel leélni az életedet.. ugy értem az elsővel..
2012. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

1 hónap volt kb.

szinte lehetetlen h együtt maradjatok örökre de azért kivételek is vannak sok sikert nektek hátha ti lesztek azok

2012. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
4hónapig voltunk együtt:)
2012. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
2 hónap és akkor még tök jófej voltam.Bár nem is voltunk egy szinten,de legalább én is rájöttem hogy semmilyen fajta kapcsolat nem való még nekem:)15/L
2012. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%

A barátom 16 volt, én 17, amikor összejöttünk. 3,5 éve vagyunk együtt. Nem tervezgetünk nagyon, minek. Most tanulás van. :)

A keresztszüleim 16-18 évesen jöttek össze, most 20 éve együtt vannak. A barátom szülei is 18 évesen jöttek össze, együtt vannak. És ismerek még két ilyen párost, szóval... Ha összeilletek, együtt maradtok, készpasz. Csak a jó kommunikáció a lényeg. :))

2012. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

2 nap. 1. randin nem csokoltam meg 30 osztalytarsa elott es ezert dobott :DD Azota is varok egy igazi lanyra akivel komoly kapcsolatom lehet... :(

17f

2012. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
47%
Én is így vagyok, ahogy te.15 éves vagyok, a barátom 17, 9 hónapja vagyunk együtt és mind a ketten úgy gondoljuk, hogy örökké együtt leszünk.És neki se volt előttem senkije, meg nekem se előtte :)
2012. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!